Сторінка 12. Психологи в Києві

После стресса моя сестра стала неуверенная в себе. Мама решила показать ее врачу. Наталья Автандиловна провела курс бесед с сестрой. Ей сейчас намного лучше. Огромное спасибо
02 січня '17 г.
Дарина
Щиро дякуємо Валентині Вікторівні за вчасно надану допомогу. Вона справжній професіонал!
06 вересня '16 г.
Петр
У меня были строгие родители, воспитывали в повиновении и строгости. С тех пор я вырос стеснительным и неуверенным. Мне очень тяжело строить свои отношения в коллективе. Посоветовали обратиться за помощью к психологу. Несколько месяцев со мной работал специалист, я тоже продожаю саморазвиваться. Есть положительные сдвиги. Думаю. что с таким специалистом, как Мазур Олеся Петровна у меня все получиться.
20 грудня '16 г.
Вениамин
После смерти лучшего друга ушел в себя. Ни друзья, ни родители не смогли меня отвлечь от дурных мыслей. Только благодаря квалифицированной помощи психолога Олеси Петровны Мазур я победил депрессию и сейчас веду активный образ жизни.
04 лютого '17 г.
Мирослава
Спасибо за профессиональную помощь в подготовке к родам!
01 вересня '16 г.
Очень отзывчивый специалист, консультировала нас с мужем.
17 жовтня '16 г.
Психолог, Психотерапевт
Лікар-психолог, психотерапевт, спеціалізується на Гештальт-терапії, проводить індивідуальне консультування пацієнтів, сеанси психотерапії, веде терапевтичні групи і працює з парами. Займається терапією тривожних станів, фобій, панічних атак, психосоматичних розладів. Допомагає в регулюванні сімейних і міжособистісних відносин.
Консультація от 500 грн.
Київ вул. Січових Стрільців, 77 р.Шевченківський
Викликати лікаря додому
Психологічне консультування, профконсультування, психодіагностика, психокорекція, тренінги, майстер-класи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Сімейний лікар, Терапевт, Психолог, Психотерапевт
Сімейний лікар, терапевт, психолог, психотерапевт проводить консультативний прийом пацієнтів від 3-х років. Доктор лікує гострі та хронічні захворювання внутрішніх органів, володіє технікою медикаментозної біопунктури. Як психолог консультує при психосоматичних симптомах, неврозах, фобіях, панічних атаках, в разі складнощів у взаєморозумінні з партнером, дітьми.
Консультація от 350 грн.
Викликати лікаря додому
Психологічне консультування, профконсультування, психодіагностика, тренінги, лекції, майстер-класи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Практичний психолог
Психолого-педагогічне, сімейне, професійне, геронтопсіхологіческое, суицидально-психологічне, онкопсіхологіческое, по організації громадянського суспільства і демократизації - консультування. Автор понад 550 наукових робіт, в тому числі більше 20 книг
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація от 1500 грн.
Психолог
Доктор Лещенко Олена Михайлівна практикує в якості дитячого та дорослого психолога. Спеціалізується на стресових і депресивних станах, лікуванні фобій і панічних атак. Відновлює гармонійні сімейні взаємини, дозволяє внутрішньоособистісні конфлікти. Допомагає дітям і підліткам подолати труднощі в адаптації до нового суспільства і спілкуванні з однолітками.
Психолог, Психотерапевт
Доктор Єлісєєва Галина Борисівна надає послуги психологічної допомоги. Проводить консультативні, а також регулярні, сеанси психотерапії. Допомагає позбутися від тривоги і нав'язливості, лікує фобії і панічні атаки. Для лікування звертається до класичного психоаналізу, а також нетрадиційним методикам. Застосовує гіпноз і арт-терапію.
Психолог
Доктор спеціалізується в області психології. Допомагає пацієнтам впорається з різними залежностями. Приймає хворих з порушенням сну, депресіями, панічними атаками, розладом пам'яті і уваги. В ході лікування використовує традиційні і сучасні методики.
Психолог, Психоаналітик, Гіпнотерапевт
Врач специализируется в области психологии, психоаналитики и гипнотерапии. Лечит депрессии, помогает справиться с пограничными психоневрологическими состояниями, работает с последствиями психотравмы. Консультирует по проблемам психоневрологических патологий. В работе использует классический, ериксоновський и клинический гипноз.
Психоаналітик
Лікар-психоаналітик проводить групові та індивідуальні сеанси психоаналізу, допомагає у вирішенні особистісних проблем дорослих і підлітків, веде сімейну терапію для пар. Постійно удосконалюється в професії, відвідує профільні тренінги і семінари. Складається в Українській Асоціації психоаналізу.
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 12 Е м.Оболонь155м.Мінська196