Стоматологи в Києві

Консультація стоматолога в кліниці «Смайлик» 250 - 350 грн
Консультація стоматолога в кліниці «Neo dental clinic» 600 - 1500 грн
Консультація стоматолога в кліниці «ОСОБЛИВІ» 680 грн
Андрей
Отличный доктор, теперь я знаю, к кому буду ходить лечить зубы.
04 жовтня '16 г.
Спасибо за красивую улыбку!!!)))
02 жовтня '16 г.
Снежана
01 лютого '17 г.
Валерия
После посещения кабинета Петра Павловича я изменила свое мнение о стоматологах. Оказывается, лечить зубы может быть совсем не больно и не страшно.
13 липня '16 г.
Диана
Приятный врач, качественное и быстрое лечение. Рекомендую.
09 жовтня '16 г.
Роман
Дякую Павловичу за добре виконану роботу. Нарешті я зможу посміхатися привселюдно.
16 січня '17 г.
Стоматолог, стоматолог-ортопед
Никонюк Тарас Вікторович – лікар стоматолог-ортопед, протезист в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Проводить протезування зубів за допомогою цирконієвих та керамічних коронок, відновлення зубів керамічними вінірами та накладками, встановлення повних та часткових знімних протезів (акрилових, нейлонових, бюгельних) . Використовує в своїй роботі діодний лазер, інтраоральний сканер 3shape Trios, мікроскоп та бінокуляри.
Аліна
15 квітня '24р.
Ставили мамі протези, дуже сподобалась клініка і лікар Тарас Вікторович. Задоволена сервісом та якістю послуг
Стоматолог, стоматолог-хірург, стоматолог-імплантолог
Федоришин Микола Анатолійович - лікар стоматолог хірург, імплантолог в мережі стоматологічних клінік «люмі-Дент». Проводить зубозберігаючі операції, закриття рецесії ясен, м’якотканинну та кісткову пластику, видалення зубів будь-якої складності. Є фахівцем в роботі з протоколами негайного навантаження All on 4, All on 6. Працює з провідними виробниками імплантів зубів, таких як: MegaGen (AnyOne/AnyRidge), Straumann, Nobel, NeoBiotech. Для забезпечення комфортного та якісного лікування використовує безболісну комп’ютерну анестезію, та відомі у всьому світі методики лікування.
Михайло Єфіменко
15 квітня '24р.
Уважний та професійний лікар Микола Федоришин. Видалив три зуба за один візит. Ми залишилися задоволені. Далі будемо робити протезування в цій стоматології.
Стоматолог, ендодонт, стоматолог-терапевт, стоматолог-ендодонтист
Суліма Дмитро Олександрович – лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Спеціалізується на лікуванні карієсу та некаріозних уражень зубів, гігієнічному чищенні зубів, відбілюванні зубів та художній реставрації зубного ряду. Регулярно підвищує свої навички на курсах та семінарах, для забезпечення якісного лікування своїх пацієнтів.
Валерій Шигін
15 квітня '24р.
Проходжу лікування в клініці на Соломʼянці. Робив тут реставрацію передніх зубів в Суліми Дмитра Олександровича. Результатом дуже задоволений, лікар виявився приємною людиною та гарним спеціалістом.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Стоматолог, ортодонт, стоматолог-ортодонт
Солдатова Ольга Всеволодівна – лікар стоматолог-ортодонт в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Спеціалізується на вирівнюванні зубного ряду та виправленні неправильного прикусу у дітей та дорослих. Використовує в своїй роботі сапфірові, лінгвальні, самолігуючі, керамічні та металеві брекети, та непомітні капи – елайнери. Проводить профілактику та лікування патологій прикусу у дітей та підлітків знімними та незнімними ортодонтичними апаратами. Використовує мікроімпланти для досягнення бажаного положення зубів та щелеп.
Віта Самойленко
14 квітня '24р.
Поставила брекети в Люміденті у Ольги Всеволодівни. Уважний лікар до всіх деталей.Дуже їй вдячна
Консультація безкоштовно
Стоматолог, стоматолог-хірург, стоматолог-імплантолог, щелепно-лицьовий хірург
Копичко Денис Миколайович - щелепно-лицевий хірург, стоматолог-імплантолог в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент» з 20-річним досвідом роботи у сфері хірургічної стоматології. Є сертифікованим фахівцем з видалення грудочок Біша. Сертифікований імплантолог по роботі з імплантами Nobel Biocare, Straumann, MegaGen. Виконує нарощення кісткової тканини за індивідуально підібраними методиками, підрізання вуздечок губ та язика, видалення зубів будь-якого виду складності. Спеціалізується на усуненні ускладнень імплантологічного лікування. Денис Миколайович успішно встановив більше 3000 дентальних імплантів
Іван Дібров
10 квітня '24р.
Робили татові повну імплантацію верхньої щелепи. Лікар Копичко Денис провів детальну консультацію, запропонував різні варіанти лікування. Дуже сподобалося гарне ставлення адміністраторів до нас. Всім рекомендуємо клініку та лікаря.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Стоматолог, ендодонт, стоматолог-терапевт, стоматолог-ендодонтист
Артеменко Марта Сергіївна - лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Надає послуги з лікування зубів та кореневих каналів, шинування зубів, апаратного та домашнього відбілювання безпечними методами, відновлення анатомічної форми зубів фотополімерними матеріалами. Проводить комплексну чистку ротової порожнини, а саме ультразвукове зняття зубних відкладень скейлером та поліровку поверхні від нальоту технологією Air Flow. Використовує в своїй роботі дентальних мікроскоп, комп’ютерну анестезію STA та систему ізоляції кофердам.
Владислав Фесенко
16 квітня '24р.
Декілька років лікую зуби у Марти Сергіївни. Завжди після прийому залишаюсь задоволеним.
Стоматолог, ендодонт, стоматолог-терапевт, стоматолог-ендодонтист
Дудко Тетяна Віталіївна – головний лікар мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Є дійсним членом Асоціації стоматологів України. Сертифікований фахівець з мікроскопної ендодонтичної мікрохірургії зубів, плазмоліфтінгу та реставраційних технік. Лікар постійно розвивається, підвищує свою кваліфікацію та здобуває нові професійні навички в Україні та закордоном. За високий професіоналізм, трудові досягнення та вагомий внесок в розвиток мережі «Люмі-Дент» Дудко Тетяна Віталіївна щорічно отримує премії та визнання як «Кращий спеціаліст галузі» та «Професіонал Року» від провідних українських організацій.
Поплавська Аліна
02 квітня '24р.
Відбілювала зуби у стоматолога Дудко Т.В. Прийом пройшов чудово, поки йшов процес слухала музику. Результат вразив. Буду звертитася ще!
Стоматолог, ортодонт, стоматолог-ортодонт
31 рік досвіду
Камалова Світлана Вікторівна – лікар стоматолог-ортодонт в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Чинний член Асоціації ортодонтів України, лідер думок та лектор компанії Ormco (США) в Україні. Проводить семінари та практичні заняття на базі центру «Медіадент-ortho». Використовує в своїй роботі всесвітньо відомі функціональні механічні апарати та сучасні технології. Спеціалізується на виправленні прикусу та вирівнюванні зубного ряду за допомогою різних видів ортодонтичних систем. Регулярно відвідує семінари та курси для підвищення кваліфікації.
Ангеліна
06 квітня '24р.
Ставили пластину дитині у Світлани Камалової, дитина задоволена, я теж. Клініка також подобається. Завжди всі привітні та приємні.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Стоматолог, стоматолог-ортопед
Яковишен Валентин Миколайович – лікар стоматолог-ортопед, протезист в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Чинний член Асоціації стоматологів України. Спеціаліст в мікроінвазивній, естетичній та адгезивній стоматології. Виконує повне та часткове протезування зубів, встановлення ортопедичних конструкцій на імплантах, лазерну корекцію м’яких тканин в естетичній зоні, встановлення вінірів, люмінірів та коронок. Лікар працює з лицьовою дугою Amann Girbah та забезпечує повну реабілітацію пацієнтів з патологічною стертістю зубів.
Ілона Ласкаржевська
13 квітня '24р.
Робила вініри на передні зуби у Валентина Миколайовича, все було швидко і комфортно, задоволена результатом Рекомендую!
Стоматолог, стоматолог-ортопед
Петросьян Станісла Валерійович – лікар стоматолог-ортопед, протезист в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Використовує сучасні методики протезування. Виконує ортопедичне лікування патологічної стертості зубів, протезування на імплантах, протезування зубів за допомогою різних видів коронок, адгезивних мостів, керамічних вкладок, бюгельних протезів. Проводить естетичну реабілітацію за допомогою вінірів. Використовує в своїй роботі лише найкращі матеріали та сучасне обладнання.
Анастасія Романович
14 квітня '24р.
Петросьян Станіслав Валерійович супер лікар. Дуже вдячна йому за свою шикарну усмішку.