Сторінка 55. Гінекологи в Києві

09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Акушер-гінеколог, репродуктолог, гінеколог, УЗД спеціаліст
Спеціалізується на лікуванні безпліддя (програми ЕКЗ), гінекологічних хвороб, діагностиці та лікуванні запальних процесів органів малого тазу, кольпоскопії та біопсії шийки матки, ендометрія. Проводить ультразвукову діагностику: органів малого тазу, щитоподібної залози, молочної залози, органів черевної порожнини, а також малоінвазивні оперативні втручання – ехогістеросальпінографія, радіохвильова диструкція шийки матки, лазерна вапорація шийки матки. Естетична гінекологія – плазмоліфтінг, лазерне омолодження, філери.
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Кравченко Наталія Володимирівна - спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних захворювань і патологій, лікуванні та діагностику інфекцій, що передаються статевим шляхом, лікування загрози переривання вагітності, порушень менструального циклу і менопаузи. Проводить пренатальну діагностику плоду 1, 2, 3 триместрів вагітності, встановлення та видалення ВМС