Сторінка 13. Ендокринологи в Києві

Моя мама частто страдает от заболевания щитовидки. Обращались к разным врачам, все говорят разное и назначают лекаста, которые на долго не помогают. Сейчас мама наблюддается у Алины Юрьевны, и она очень довольна врачем. Надеюсь, дальше ей станет лучше.
12 січня '17 г.
Алина
30 листопада '-1 г.
09 січня '17 г.
Александра
Наконец-то нашелся знающий эндокринолог, который смог мне точно и доходчиво объяснить суть моих проблем со здоровьем. Это доктор – Ярошевич Елена Вольдемаровна! Она не только пациентов лечит, но и коллег своих нередко консультирует. Опытнейший врач!
03 січня '17 г.
Олена
У мене збільшена щітовидна залоза все життя. Через це не завжди добре себе почуваю. Але коли звернулась до хорошего лікаря, побачила різницю. Рекомендую лікаря усім, в кого є такі проблеми, як у мене. Допомагає, бо знає багато.
30 листопада '-1 г.
Лида
Довелось нам с дочкой проконсультироваться у этого врача. Я в восторге, рассказала о многих вещах, которые я не знала о моем ребенке.Посоветовала подругам тоже проконсультироваться с детьми. Через год еще раз к ней пойду.
07 січня '17 г.
Ендокринолог
Доктор Афанасьєв Дмитро Євгенович спеціалізується на ендокринологічних порушеннях, успішно захистив кандидатську. У його компетенцію входить терапія порушень в роботі надниркових залоз, щитовидної залоз, ожиріння, викликаного дисбалансом в роботі ендокринної системи, і т. П. Написав 160 наукових робіт.
Київ вул. Жилянська, 69/71 м.Вокзальна135м.Олімпійська1914
Ендокринолог, терапевт, гастроентеролог
Лікар Кулікова Людмила Володимирівна проводить прийом, обстеження, діагностику та лікування пацієнтів, які страждають захворюваннями ендокринної системи, а також захворюваннями терапевтичного характеру. Ефективно підібрані нею схеми лікування допомагають позбутися від дисфункції гіпоталамуса і гіпофіза, захворювань щитовидної залози, цукрового діабету, ожиріння, захворювань наднирників, безпліддя і багато інших
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Ендокринолог
Доктор Шишкань-Шишова Катерина Олександрівна - ендокринолог, 8 років роботи. Спеціалізується на ранній діагностиці захворювань серцево-судинної системи. Призначає комплексну терапію захворювань. Спеціалізується на патологіях серця, усуває серцеву недостатність, гіпертонічну хворобу. Приймає пацієнтів в консультативному режимі.
Консультація
Дитячий ендокринолог
Лікар спеціалізується на вроджених патологіях щитовидної залози. Проводить комплексну терапію цукрового діабету, розробляє індивідуальні методики з корекції харчування з метою усунення ожиріння. Приймає у плановому порядку.
Консультація
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Академіка Шалімова, 65 А р.Святошинський
Ендокринолог
Лікар спеціалізується на терапії порушень з боку ендокринної системи. Займається лікуванням патологічних відхилень щитовидної залози. Проводить терапію токсичного зобу, гіпертиреозу, регулює гормональний фон, працює з надмірною вагою. Лікує цукровий діабет, призначає коригувальну терапію.
Хірург, онкохірург, ендокринолог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийом3 онлайн записи
Терапевт, ендокринолог
Лікар займається лікуванням різних захворювань, у тому числі ендокринних (хвороб щитивидної залози, цукрового діабету, гіпертонічної хвороби, ожиріння, захворювань шлунково-кишкового тракту та інше). Консультує пацієнтів, призначатиме дослідження, медикаментозне лікування.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264
41 рік досвіду
Записатися на прийом2 онлайн записи
Київ вул. Левка Лук'яненка, 14 м.Мінська73м.Оболонь164
Ендокринолог, терапевт
Доктор Черноконь Юлія Валентинівна займається терапією захворювань, спеціалізується на проблемах ендокринологічного профілю. Проводить первинний прийом пацієнтів, ставить на облік і призначає відповідне лікування. Проводить серію аналізів на цукрових діабет, в разі позитивного результату лікує пацієнта, також веде прийом пацієнтів з порушеннями в роботі щитовидної залози, гіпоталамуса і гіпофіза.
Ендокринолог
Лікар ендокринолог. Надає послуги з діагностики та лікування пацієнтів з патологією щитовидної залози, веде пацієнтів після оперативних втручань на щитовидній залозі, з аутоімунними процесами і вузловим зобом. Закінчила національний медичний університет ім. О.О.Богомольця.