Сюркель Микола Миколайович

Хірург, ендоскопіст
21 рік досвіду
лікар першої категорії
Лікар хірург, ендоскопіст першої категорії. Надає послуги з діагностики захворювань внутрішніх органів методом ендоскопії, проводить хірургічні втручання на органах черевної порожнини, судинах. Закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.

Лікар працює в клініках:

Прекрасный доктор! Надёжные золотые руки! Профи!!!! Огромное Спасибо!!!
Замечательный Доктор! Надёжные Золотые руки. Профессионал! Николай Николаевич, Благодарю,что Вы у нас есть!!!! Благодарим за маму!! Всех благ!!!
Нина
Огромное Вам спасибо за оказанную помощь! Успехов в дальнейшей работе!
Олег
Внимательный, аккуратный специалист.
Тетяна
10 квітня '23р.
Цей лікар врятував мені життя,велика подяка!Професіонал і чудовий як людина!

• 2001 p. — закінчив Національний медичний університет ім. O.O. Богомольця, спеціальність «Лікувальна справа».

• 2003 p. — сертифікат спеціаліста за спеціальністю «Хірургія» при Національному медичному університеті;
  • 2004 p. — сертифікат спеціаліста за спеціальністю «Ендоскопія» при Національному медичному університеті;
  • 2010 р. — сертифікат спеціаліста за спеціальністю «Гастроентерологія» при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.
Схожі спеціалісти:
Мамолог, Онколог, Хірург, Дерматоонколог
Лікар-хірург, естетичний, пластичний хірург, фахівець з пересадки волосся, флеболог
Хірург, проктолог, судинний хірург, флеболог