Видалення поліпів в шлунку в Києві

Можливо, вас цікавлять лікарі гастроентерологи
Видалення поліпів в шлунку «Сити Клиника (Сіті Клініка) на Науки» 1700 грн
Видалення поліпів в шлунку «Endostep (Эндостеп)» 5500 грн
Видалення поліпів в шлунку «Клиника Многопрофильный медицинский центр Лелека, роддом» 3150 грн
Знайдено 5 клінік

Прием прошёл отлично. Доктор Сычёв Юрий Витальевич профессионал своего дела. Уделил максимально много времени, все в малейших подробностях объяснил. Внимательно выслушал и дал ответы на все вопросы. Очень приятный в общении, рекомендую однозначно!!
Марина Н.
Була сьогодні на прийомі: все пройшло досить легко і комфортно. Спеціаліст зуміла пояснити все лаконічно: з твердою впевненістю можу стверджувати, що компетентна у своїй справі. Побільше б таких відкритих і чуйних лікарів! Рекомендую!
Володя
Лікар сподобався саме тим, що дуже зрозуміло мені все розповіла і пояснила яка у мене проблема. Була у лікаря перший раз, і залишилася у захваті від роботи фахівця. Цього спеціаліста, мені рекомендували пацієнти, які вже були у лікаря.
Maryna
Все було чудово, все добре. Всім задоволені. Ставлення лікаря, і сам візит пройшли на всі сто відсотків відмінно. Фахівець добрий, уважний, все пояснив, призначив аналізи. Професіонал своєї справи. Неодмінно прийдемо ще! Дякую лікарю!
Сити Клиника
6,1
Київ пр-т Науки, 30
м.Демеевская 21 9 м.Голосеевская 24 9 м.Выдубичи 40 17
Спеціалізована профільна сучасна "Сіті Клініка" працює в трьох основних напрямках медицини: ендокринологія, гінекологія та репродуктологія, хірургія одного дня.
  • Ендоскопічна поліпектомія шлунково-кишкового тракту 1-кат. під час ВЕГДС / КС (до 1,0 см. 1 поліп без вартості ПГД) 1 700
  • Ендоскопічна поліпектомія шлунково-кишкового тракту 2 -кат. під час ВЕГДС / КС (більше 1,0 см 1 поліп без вартості ПГД) 3 000
6,1
Київ вул. Маршала Тимошенка, 29 , Оболонь
м.Минская 10 5
КДС (Клініка Доктора Сичова) надає широкий спектр лікувально-діагностичних послуг. Основні напрямки медичного центру - ультразвукова і функціональна діагностики, косметологія, дерматологія, отоларингологія, гастроентерологія, неврологія, проктологія, урологія, гінекологія і терапія. У клініці також можна записатися на прийом до кардіолога, сімейного лікаря, ендокринолога, хірурга і травматолога.
4,0
Київ вул. Квітки Цісик, 5 Б
м.Академгородок 15
Багатопрофільний медичний центр «ЛЕЛЕКА» - це сучасний лікувальний заклад, який надає спеціалізовану висококваліфіковану медичну допомогу за напрямками: гінекологія, ведення вагітності, пологи, неонатологія та педіатрія.
  • Видалення 1 поліпу шлунку або прямої кишки з патогістологічним дослідженням 3 150
4,0
Київ бул. Лесі Українки, 23 Б, 2 поверх
м.Печерская 20
3,9
Київ вул. Жилянська 120б (5 поверх)
м.Университет 9 7 м.Вокзальная 7 7 м.Золотые ворота 22 12
Клініка "Endostep" спеціалізується на проведенні лапароскопічних і однопортових хірургічних втручань. Центр об'єднав кращих фахівців малоінвазивної хірургії з великим досвідом роботи.