Сторінка 2. УЗД вилочкової залози в Києві

Знайдено 95 клінік

Сб Нед Цілодобово
Єфанова Наталя Миколаєвна
Все пройшло чудово. З оператором швидко підібрали час та клініку за місцем проживання поблизу. Лікар виявилась професіоналом своєї справи. Дуже задоволена і можу рекомендувати Олену Анаталіївну (ЛОР)!
30.04.2017
Дуже швидко орієнтується в проблемі! Належним чином все пояснює. За порівняння з іншими лікарями у яких бував раніше, цей дав найбільш чіткі відповіді на всі мої запитання. Та запропонував найбільш оптимальний шлях вирішення проблеми.
Леонид Г.
Уважний доктор! Підхід до мами сподобався. Все показав і розповів, на зрозумілій для звичайного пацієнта мові. Запропонував шлях вирішення проблеми без оперативного втручання. Зробив від нього вимагалося. Доктор просто золото!
Lola
Сподобалася ввічливість, професіоналізм лікаря. Прийшов твердо впевнений в одній проблемі, під час консультації почав сумніватися що справа саме в цьому. Залишилося пройти додаткові аналізи. В роботі лікаря все влаштувало! Дякую!
26.03.2017
Доктор дуже уважна, пояснила проблему з усіх боків. Сказала, що очевидний діагноз не завжди правильний. Також, запропонувала обстежитися, абсолютно нічого не нав'язуючи. Мені це дуже сподобалося. Фахівця однозначно рекомендую!
Русалана
Лікар відмінний, дуже м'який, спокійний. Глибоко вникає в суть проблеми. Знайшла причини, які не знаходили інші. Консультація була дуже детальна. Призначення детально пояснила. Фахівця, дуже рекомендую. Однозначно прийду ще!
Сеть клиник Viva
Київ вул. 49-а Садова, 28 , Осокорки
м.Осокорки9 м.Славутич9
Клініка Віва (Viva) на Осокорках є багатопрофільним медичним закладом, співробітники якого надають професійну лікувально-діагностичну допомогу, як дорослому населенню, так і малюкам. Штат співробітників клініки представлений досвідченими лікарями, які мають високу кваліфікацію та вміють знайти підхід до кожного пацієнта. Клініка працює по 30 напрямам, що...
  • УЗД вилочкової залози 490
Сеть клиник Viva
Київ вул. Якуба Коласа, 2 Д , Борщагівка
м.Житомирська47 21
Медичний центр "Viva" на Борщагівці розташовується на першому поверсі нової будівлі. Основними принципами роботи центру є високий професіоналізм персоналу, турбота про зручність відвідувачів, грамотний підхід до планування й організації лікувального-діагностичного процесу. Клініка спеціалізується на визначенні ефективності лікування багатьох захворювань в...
  • УЗД вилочкової залози 490
3,0
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Південна, 7
р.Святошинський
Сучасна багатопрофільна сімейна клинка Амеда на Софіївській Борщагівці з 2013 року займається діагностикою, лікуванням і профілактичними заходами в різних областях медицини для дітей і дорослих.
Київ пр-т Степана Бандери, 17/1 , Петрівка
м.Почайна9 4 м.Оболонь22 3
Хірургічний центр повного циклу "CitiDoctor" надає весь обсяг кваліфікованої медичної допомоги від діагностики, оперативного або медикаментозного лікування до реабілітації і профілактики захворювань. У клініці пацієнтів приймають пластичні хірурги, хірурги, гінекологи, ортопеди-травматологи, проктологи і т.д.
  • УЗД вилочкової залози (тимус) 500
4,0
Київ пр-т Повітрофлотський, 51
м.Вокзальна50 13 м.Політехнічний інститут62 15 м.Олімпійська27
Клініка Амедіа на Пр.Воздухофлотскій надає послуги: медичне обстеження, ЕКГ, УЗД, забір матеріалу для досліджень, реабілітація різного роду патологій у дітей, маніпуляції, спостереження за дітьми, що часто хворіють, фітотерапія, гомеопатія.
4,0
Київ вул. Оболонська Набережна, 1, корп. 3
м.Оболонь27 6 м.Почайна47 11
Амедіа - багатопрофільна сімейна клініка, орієнтована на відновлення і підтримку здоров'я Вашої сім'ї. Для цього у нас є все необхідне - кваліфіковані лікарі, сучасне обладнання і, безумовно, уважне ставлення персоналу клініки.
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10
м.Лівобережна7 2 м.Дарниця16 10 м.Гідропарк26 5
Багатопрофільний медичний центр "Клініка Нова" використовує широкий діапазон діагностичних і терапевтичних послуг для виявлення і лікування різних захворювань. Провідні напрямки роботи медцентру: акушерство і гінекологія, педіатрія, терапія, кардіологія, гастроентерологія, урологія, проктологія, ендокринологія, хірургія, дерматокосметологія і...
  • УЗД вилочкової залози 180
Днепролаб
Київ вул. Гетьмана Полуботка, 7 (Попудренко)
м.Лівобережна26 6 м.Чернігівська16 5 м.Дарниця3 1
Сучасний діагностичний центр на м. Дарниця "Дніпролаб" спеціалізується на проведенні високоточних ультразвукових та ендоскопічних досліджень, дуплексному скануванні організму. Спеціалісти даного закладу проводять більш ніж 500 видів діагностичних досліджень.
  • Ультразвукове дослідження вилочкової залози 400
Київ Бульвар Висоцького, 8 , Троєщина
м.Чернігівська39 м.Почайна33
Україно-Ізраїльський медичний центр Віта (VIТА) - сучасна клініка, що надає лікувально-діагностичні послуги по різних напрямах. В установі можна записатися на прийом до педіатра, сімейного лікаря, терапевта, алерголога, отоларинголога і іншим фахівцям.
  • УЗД вилочкової залози 380
Київ вул. Велика Васильківська, 92
м.Олімпійська6 2 м.Палац Україна12 5 м.Печерська32 *
Медичний центр "Герц" проводить діагностування різних патологій на самих ранніх стадіях їх розвитку. Клініка обладнана хорошими діагностичними апаратами, прийом ведуть досвідчені фахівці.
  • УЗД вилочкової залози (діти від 0 - 3-х років) 400
Працює з