Вітає (VIТАЕ), Україно-Ізраїльський медичний центр

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
Україно-Ізраїльський медичний центр Віта (VIТА) - сучасна клініка, що надає лікувально-діагностичні послуги по різних напрямах. В установі можна записатися на прийом до педіатра, сімейного лікаря, терапевта, алерголога, отоларинголога і іншим фахівцям.
  • Ціни на послуги

• Дуплексне сканування судин голови 480
  • Дуплексне сканування судин шиї 480
  • Доплерографія судин органів черевної порожнини 600
  • Доплер судин нирок 450
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) 500
  • Комплексне УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка, нирки) 600
  • УЗД пілоричного відділу шлунка (до годування і після) 410
  • УЗД пілоричного відділу шлунка у дітей 420
  • УЗД лімфовузлів, одна група 320
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 150
  • Консультація алерголога дитячого 650
  • Консультація алерголога дитячого повторно для визначення плану Лікування протягом одного місяця 480
  • Консультація алерголога 800
  • Консультація алерголога повторно для визначення плану Лікування протягом одного місяця 700
  • Консультація алерголога професора, доктора мед. наук 1 500
  • Діагностична проба з гістаміном і негативний тест 90
  • Проведення проби на місцеві анестетики методом прик-тесту (1 проба) до 60 років 600
  • Загальний розгорнутий аналіз крові (параметри аналізатора, ШОЕ, лейкоцитарна формула) 160
  • Загальний розгорнутий аналіз крові (параметри аналізатора, ШОЕ, лейкоцитарна формула) cito 440
  • Аналіз крові на ретикулоцити 160
  • Видалення сторонніх тіл з глотки 550
  • Видалення стороннього тіла з зовнішнього слухового проходу 500
  • Видалення чужорідного тіла з вуха 350
  • Видалення чужорідного тіла з порожнини носа 450
  • Обробка слизової ротоглотки, глотки лікарськими засобами (без вартості медикаментів) 90
  • Видалення папілом, кіст на мигдалинах, дужках 650
  • Видалення паратонзиллярного абсцесу 300
  • Видалення сірчаної пробки 360
  • Місцева аплікаційна анестезія слизової оболонки ротоглотки, порожнини носа 100
  • Відкриття гематоми носа, вуха 650
  • Тампонада носа передня (без вартості медикаментів) 300
  • Тампонада носа задня (без вартості медикаментів) 300
  • Туалет зовнішнього слухового проходу 100
  • Туалет носа 90
  • Туалет слизової оболонки носа (по Проетцу) амбулаторно (без вартості медикаментів) 210
  • Туалет слизової оболонки глотки (без вартості медикаментів) 90
  • Розтин країв паратонзилярного абсцесу 450
  • Видалення казеозних мас з піднебінної мигдалини 350
  • Консультація педіатра 490
  • Консультація педіатра повторно з приводу одного захворювання протягом одного місяця 350
  • Консультація педіатра вдома в робочий час 1 500
  • Консультація педіатра вдома в неробочий час 1 400
  • Оформлення довідки для відвідування басейну 410
  • Оформлення медичної довідки (ф-086-1 / o, 086-2 / о) 660
  • Оформлення санаторно-курортної карти 410
  • Консультація педіатра перед щепленням 350
  • Ваксигрипп с консультацией 850
  • Консультація сімейного лікаря 490
  • Консультація сімейного лікаря повторно з приводу одного захворювання протягом одного місяця 350
  • Консультація сімейного лікаря перед вакцинацією 350
  • Консультація сімейного лікаря (провідного спеціаліста) 650
  • Консультація терапевта 490
  • Консультація терапевта повторно з приводу одного захворювання протягом одного місяця 350
  • Консультація терапевта по ковіду 800

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Мила
Мы очень давно обслуживаемся у Анны Алексеевны, спасибо Вам за высокий уровень сервиса и профессионализм! Таких людей можно смело рекомендовать!
Соня
Прекрасный , уютны и комфортный мед центр, все необходимое в одном месте ,выдают больничные листы жду когда можно будет подписать декларацию!
Благодарна likarni.com. за то, что направили к такому специалисту детскому ортопеду Корбет Леониду. А также огромною благодарность терапевту Анне вытащила с короновирусных лап. И что не маловажно больничный лист выдала.
Микола
Гарний медичний заклад, професійні лікарі. Також єдиний заклад який видав мені офіційний лікарняний лис.
Валентина Вікторівна
Хочу залишити відгук вдячності лікарю УЗД Ірині. Дуже прем’єра і грамотна людина. Отримала відповіді на всі питання без проблем .дякую
Крук галина
Дуже задоволені роботою лікаря алерголога, консультація тривала годину. Все детально з’ясували і розтлумачили. 10 зірочок не шкода.
Ірина
Була на прийомі у ЛОР лікаря, з мамою 61 і дочкою 9. Задоволені результатом, приємний лікар підхід до дитини. Все гарно, чисто рекомендую однозначно.
Крук галина
Дуже задоволені консультацію лікаря алерголога ( яка тривала 1 годину) детально з’ясувала ситуацію констатувала інший диагноз з яким прийшли. Затишно, спокійно комфортно. Рекомендую.
Таня
Ооочень толковый ортопед была с двумя детками, в е понятно и доступно внимательный врач видно что человек хороший и толковый !
Дуже гарний підхід і атмосфера чудові ліка.Всією сім’єю обслуговуємось чекаємо коли з вами можна буде підписати деклараціі…
Дуже вдячні за допомогу.
Оля
25 травня '21р.
Спасибо Вам за не простую работу, за оперативность и сервис. Были у разных специалистов, все ок ))).
Очень хороший невропатолог детский. Врач 1 час 20 минут провела консультация. Рассказала много и доступно. Всем рекомендую
Валентина Шахворост
Заболела на коронавирус COVID-19. Обратилась к семейному доктору Клокун Анне Николаевне. Я уже прошла курс лечения. Все выполняла как она приписала. Очень ей благодарна. Это доктор по призванию. Именно такие должны быть врачи. Как хорошо, что я обратилась в этот центр. Центр действительно современной медицины.Хочется пожелать доктору крепкого здоровья и успешной карьеры.
Была с мамой 64 года и дочка 6 лет. Есть с чем сравнить ... очень толковый врач. Рекомендую.
Виктор
Очень толковый семейный врач, грамотные назначения при короновирусе и лечение последствий.
Галина Викторовна
Очень хороший терапевт. Благодарны всей семьей за то что вытащила нас с такой ужасной ситуации короновирусной пневмонии. Спасибо за Вашу не оценнимую помощь
Благодарны урологу-андрологу, за появление в нашей семье маленького и в тоже время большого счастья .
Наталя
Чудовий лікар ортопед. Безмежно вдячні за допомогу.
Маріна
Чудовий лікар! Має підхід до дитини. Задоволені результатом.
Валентина Ивановна
Очень толковый врач. Делала Доллер сосудов головы детально ответила на все вопросы. Спасибо
Виктор
Опытный врач! Очень толково провела диагностику определила аллерген который вызывал кашель, Исключила астму. Современное оборудование, комфортный приём первый врач к которому хочется прийти ещё раз.
Очень толковый и внимательный врач УЗИ. Такое детальное описание первый раз увидели. Очень понравилась, хороший специалист.
Валерія
Дуже сподобалась лікар ЛОР Катерина. Уважна і приємна задоволені результатом
Понравился подход и компетентность врача ортопеда. Были с ребёнком 8 лет. Довольны результатом.
Дуже хороші спеціалісти. Дякую педіатру за гарну консультацію!
Владислав
Очень хорошие специалисты. Особая благодарность педиатру, ортопеду и Лору.
Олег
Всім задоволений, приділила досить часу. На всі питання відповіла. Хороший прийом, мені сподобалося. Всі рекомендації виконую, та приймаю призначені ліки. Зараз посуваю себе значно ліпше! Спеціаліста однозначно рекомендую!
Юлія
Видно відразу, що лікар любить свою роботу. Дуже добре проїв прийом. Нам з донькою, все сподобалося. Ми повністю залишилися задоволені послугами даного спеціаліста. Будемо ще звертатися на повторний прийоми. Безперечно рекомендую!
Світлана
Дуже уважний і приємний лікар, з кардинально новим підходом до пацієнта. Дуже детально з прикладами, пояснив причину і механізм моєї проблеми. Після проведеної ним першої процедури, відразу, стало набагато краще. Професіонал! Дякую!
Віта
Дуже хороший фахівець. Видно, що лікар розуміється у своїй роботі. Все детально розповіла, розтлумачила та пояснила. Моя маленька донечка також дуже задоволена, хоче вона недолюблює лікарів. Але спеціаліст знайшла підхід одразу. Рекомендую!
Сніжана
Хороший підхід до дитини. Спеціаліст дійсно дуже кваліфікований. А також вона вміє підтримати розмову, що створює позитивний психологічний фон, і уважно оглядає дитину. Мене все влаштувало. Неодмінно прийдемо на повторний прийом!
Ірина
Мені дуже сподобався прийом! Дуже талановитий лікар, я б сказала від Бога! Чуйний та уважний спеціаліст. Людина на своєму місці. Буду продовжувати лікування саме у цього фахівця. Адже такого лікаря надзвичайно важко знайти!
Ніна
Сподобався фахівець на 100%. Приділив максимум часу. Розглянув мою проблем з усіх боків, заспокоїв. Призначив лікування і рекомендації, яких на даний момент дотримуюся. Відмічаю значне поліпшення. Спасибі фахівцю! Прийду ще!
Вікторія
Були з сином на прийомі у цього лікаря Дуже уважний, пояснює доступною мовою. Відчувається великий досвід в її словах і рекомендаціях. Після консультації дотримуємося її рекомендацій. Син почуває себе набагато краще! Лікар дуже хороший!
Вероніка
Все відмінно, все супер. Дуже уважний та кваліфікований спеціаліст. Все пояснює дохідливо. Дуже приємна жінка. Прийом веде у спокійній обстановці. Все що мені треба було, я отримала. Дала мені призначення. Якщо треба буде, я ще до неї звернуся.
Катерина
Дуже задоволена. Дуже грамотний лікар. Компетентна і уважна. Детальний збір анамнезу та огляд говорять про високу кваліфікацію спеціаліст. Відповіді вичерпні, призначене лікування ефективне. Рекомендації допомагають! Щиро вдячна!

Лікарі клініки Вітає (VIТАЕ), Україно-Ізраїльський медичний центр

• Педіатр
  • Педіатр перед вакцинацією
  • Сімейний лікар
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Консультативно-тренінговий психологічний центр професора Е.А. Помиткіна спеціалізується на наданні психологічної допомоги дорослим і дітям.
Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А
Багатопрофільна клініка сімейної медицини "Пульс" надає такі послуги: консультація сімейного лікаря, педіатра, гінеколога, УЗД, отоларинголога, офтальмолога, уролога, кардіолога, ендокринолога, дерматолога, ортопеда-травматолога, хірурга, гастроентеролога, невролога, повний спектр лабораторних аналізів, вакцинації, виклик лікаря додому тощо.
Еврімед — це сучасний діагностичний центр, що спеціалізується на електропунктурному дослідженні організму. Кваліфіковані фахівці завдяки впливу на активні точки оцінюють загальний стан органів та систем, включаючи їх функціональний стан. Всього за 2 години пацієнт отримує інформацію про свій організм, без додаткового втручання. Ця дія дозволяє значно скоротити тимчасові витрати і виключити дискомфорт в процесі обстеження.
Пн — Пт: 10:00-18:00
Вертебра (VERTEBRA) — це клініка вертебрології і нейроортопедії, яка займається комплексною діагностикою та лікуванням захворювань хребта. У центрі використовується сучасне технічне оснащення, аналогів якому не існує.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00