Сторінка 2. Клініки в Києві (метро Либідська)

Знайдено 43 клініки

Тетяна Подворна
Звернулась до Адамчука Олега Анатолійовича з приводу гнійної трофічної виразки у літньої нетранспортабельної пацієнтки. Лікар виїхав додому. Був дуже уважним, одразу викликав довіру, врахував всі побажання пацієнтки. Надав професійну допомогу, дав дуже корисні подальші поради. Коли виникали питання надалі, консультував по телефону. Ми дуже вдячні Олегу Анатолійовичу за його людяність та професіоналізм! Страшенно радує, що в Україні, поруч з нами є такі лікарі!
Настя
Прикус неправильний з дитинства, пластинки не допомагали. Звернулася у цей центр, дуже сподобалося ставлення лікарів і персоналу. Думаю далі лікуватися тут
Костя
Если вы хотите иметь здоровые зубы, за ними нужно хорошо ухаживать и наблюдаться в квалифицированного стоматолога. Благодаря специалистам Нео Клиник Дентал у меня уже нет проблем с зубами. Периодические профилактические осмотры позволяют избежать серьезных проблем.
Богдана
Свои зубы я лечу только здесь, в Нео клиник Дентал. Это действительно клиника нового формата с командой настоящих профессионалов. Я уверенна, что с моими зубами будет все в порядке. Даже с самым случаем врачи клинки справятся.
Київ вул. Верхня, 5
м.Зверинецкая 16 5 м.Печерская 17 7 м.Лыбедская 31 10
Приватний кабінет доктора Адамчука О.А. спеціалізується в області хірургії, неврології, вертебрології, дерматології. Прийом веде лікар вищої категорії кваліфікації.
  • Консультація хірурга 500
  • Розтин гнійних утворень (абсцес, фурункул, карбункул) от 400
  • Операція з приводу врослого нігтя (без зняття нігтьової пластинки з пластикою валика) 700
  • Операції з приводу новоутворень підшкірно-жирової клітковини, шкіри (атероми, ліпоми, невуси, папіломи, гігроми) от 500
  • Паравертебрально (невральна) блокада 200
7,4
Київ вул. Кахи Бендукидзе, 2 (офис 562)
м.Зверинецкая 16 7 м.Лыбедская 28 12 м.Выдубичи 57 11
Стоматологічна клініка нового формату в елітному районі Києва — Новопечерських Липках. Професійна команда фахівців різних напрямків, використання сучасного обладнання провідних світових виробників (Австрія, Швейцарія, Фінляндія, Італія), дотримання сучасних методик і протоколів лікування гарантують довгостроковий результат лікування.
  • Чищення зубів у дорослих от 2 800
  • Консультація 600
  • Консультація з складанням плану лікування 1 500
  • Прицільна рентгенографія 120
  • Урок гігієни 300
Київ бул. Марії Приймаченко, 6
м.Зверинецкая 13 5 м.Печерская 14 4 м.Лыбедская 22 8
Пункт забору ПЛР-тестів в Києві на Марії Приймаченко — один з численних філій крупної мережі лабораторій Меділабс, відкритої ще в 2013 році. Команда професіоналів надає кваліфіковані послуги з проведення лабораторної діагностики з отриманням точних результатів в максимально короткий термін. Ціновий діапазон на аналізи практично не відрізняється від вартості досліджень в державних закладах.
  • Мікробіологічне дослідження СЕЧІ (URIN SYSTEM PLUS) з визначенням чутливості до антибактеріальних препаратів (ЕКСПРЕС-МЕТОД) 550
  • Антитіла до мієлопероксидази (Anti MPO). Окрема пробірка!!! 1 240
  • Бакпосів сечі на мікрофлору. Автоматична ідентифікація бактерій до виду. Чутливість до антибіотиків ДДМ 435
  • Антитіла до мікросом печінки й нирок (Anti-LKM скринінг) 585
  • Бакпосів з вуха на мікрофлору. Автоматична ідентифікація бактерій до виду. Чутливість до антибіотиків ДДМ 435
6,7
Київ б-р Дружби Народів, 14-16 (корп. 4, оф. 5 А)
м.Зверинецкая 9 8 м.Лыбедская 22 4 м.Демеевская 31 5
Анкор — це спеціалізована дерматологічна клініка, що надає розширений спектр послуг з лікування та профілактики шкірних захворювань. У медичному центрі косметології приймають кваліфіковані фахівці, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації. Розширення можливостей в поєднанні з повною оптимізацією процесів — це абсолютно новий рівень надання послуг.
  • Консультація дерматолога: в т.ч. дерматоскопія, фотодіагностіка шкіри (напр., виявлення пігментації, судин 500
  • Інтенсивний догляд за шкірою обличчя (авторська методика, включає микродермабразию, пілінг, чистку і косметику тощо) от 1 200
  • Гістологічний контроль і видалення новоутворень (радіохвильової ніж, лазер): складні родимки от 700
  • Гістологічний контроль і видалення новоутворень (радіохвильової ніж, лазер): папіломи от 200
  • Лазерна епіляція (гомілки) 600
Київ бул. Лесі Українки 26 Б, оф. 645
м.Печерская м.Дворец Украина м.Лыбедская
Клініка хрономедицини Резонанс є сучасним центром, фахівці якого займаються вивченням впливу часового фактора у терапевтичній практиці. Його використання дає можливість підвищити ефективність лікарських препаратів у 1000 разів, при цьому не тільки запобігти появі побічних ефектів, а й значно знизити ризик розвитку ускладнень.
  • Лікування бронхіальної астми методом резонансної хронофітотерапії, 1 міс. 1 800
  • Лікування хронічного обструктивного бронхіту та органів дихання методом резонансної хронофітотерапії, 1 міс. 1 800
  • Дистанційне лікування хронічного обструктивного бронхіту та органів дихання методом резонансної хронофітотерапії, 1 міс. 1 200
  • Лікування ішемічної хвороби серця методом резонансної хронофітотерапії, 1 міс. 3 200
  • Дистанційне лікування ішемічної хвороби серця методом резонансної хронофітотерапії, 1 міс. 2 400
6,7
Київ вул. Джона Маккейна, 38 Б (оф. 21)
м.Зверинецкая 6 4 м.Печерская 15 6 м.Лыбедская 23 10
Я спеціалізуюся на змінах в собі. Якщо у вас є щось чого ви хочете позбутися, поміняти або виробити нове, наприклад думки, емоції, звички, мислення, установки і т.д., то я можу надати вам способи як це зробити. Це не просто поговорити або вислухати, це конкретні методики для змін. Я працюю з безліччю різних проблем, щоб дізнатися чи працюю я з вашою - зв'яжіться зі мною. Детальніше все описано внизу сторінки.
6,7
Київ вул. Предславинська, 37 (пов. 5, каб. 509)
м.Дворец Украина 3 1 м.Лыбедская 13 5 м.Печерская 18 9
Кабінет сімейного лікаря Сіхарулідзе Е. Г. — це кваліфікована допомога при розвитку будь-якого захворювання. Спеціаліст приймає пацієнтів в індивідуальному порядку, надаючи їм планову допомогу. При виникненні екстрених випадків, доступний негайний прийом. Лікар завжди знаходиться в «поле зору» і може давати рекомендації та консультації по телефону.
  • Онлайн-консультація інфекціоніста 800
  • Онлайн-консультація інфекціоніста 800
Київ вул. Саперне Поле, 3
м.Дворец Украина 12 4 м.Лыбедская 14 3 м.Печерская 15 6
iOrtho створений для того, щоб забезпечити найбільш ефективними і простими рішеннями стоматологічних проблем у дорослих і дітей. Зокрема, наша ключова експертиза — ортодонтичне лікування із застосуванням технології Invisalign. Завдяки тому, що ми отримуємо оригінальну продукцію Invisalign безпосередньо від заводу виробника «Align Technology» — у нас є ексклюзивна можливість дати кращу ціну на лікування елайнери.
  • Консультація ортодонта 500
  • Введення зубного імпланта Straumann (Switzerland) 40 660
  • Розробка плану лікування ClinCheck 12 840
  • Металеві брекети 15 000
  • Самолігуючі естетичні брекети (на одну щелепу) 24 000
6,2
Київ вул. Кіквідзе, 18 А , Чорна гора
м.Зверинецкая 8 2 м.Выдубичи 22 15 м.Лыбедская 31 13
Сучасна «Клініка жіночого здоров'я» європейського зразка спеціалізується в області гінекології, займається діагностикою та лікуванням широкого ряду захворювань жіночої репродуктивної системи. Прийом веде гінеколог доктор медичних наук.
Працює з
Пн: 08:00-19:00 Ср: 08:00-19:00 Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-19:00
6,2
Київ вул. Велика Васильківська, 143/2 (ТЦ "Інтервал Плаза", 5 поверх)
м.Лыбедская 1 3 м.Зверинецкая 25 9 м.Демеевская 42 5
Центр реабілітації хребта Newspine на м. Либідська надає пацієнтам лікування захворювань хребта без оперативного лікування, без прийому ліків. Лікування здійснюється за рахунок індивідуально підібраного комплексу вправ з використанням авторського запатентованого тренажера "Кипарис".