Біохімічні дослідження в Києві

Білірубін фракційно (загальний білірубін, прямий білірубін, непрямий білірубін) 130 грн
Білірубін (загальний, пр.., непр) 250 грн
Біохімічні дослідження 65 грн
Біохімічні дослідження 65 грн
Біохімічні, коагулологічні дослідження 30 грн
Білірубін непрямий 50 грн
Білірубін непрямий 120 грн
Аланінамінотрансфераза АЛТ 80 грн
Церулоплазмін (ДІЛА) 200 грн
Пакет №7. Метаболічний-1 (глюкоза (плазма крові), сечова кислота, інсулін, С-пептид, ліпідограма) A4503 1440 грн
Знайдено 197 клінік

Сб Нед Цілодобово
Андрій
Оперувався по ендопртезуванню колінного суглобу.Оперував Макаричак Павло Іванович. Чудовий хірург вищого класу, прекрасна чуйна людина! Дай боже йому здоров'я, наснаги. Я дуже вдячний цьому Лікарю за його працю і результат! Також велика дяка всім сестричкам і санітаркам за їх чуйне ставлення!
Роман
Делал операцию Велигоцкий Алексей Николаевич , всё ок , специалист отличный и человек позитивный. 5+
Мартюк Олександр Васильович
Дякую лікарю ортопеду-травматологу Горобцю Роману Миколайовичу,операційній бригаді та працівникам клініки за професіоналізм,чуйність.Операція по заміні колінного суглобу зроблена на високому професійному рівні. Бажаю всім здоров'я та миру.Рекомендую лікування в цій клініці
Біла Олена Ернестівна
Хочу выразить огромную благодарность Доктору-нейрохирургу Аксёнову Руслану Валерьевичу!!!! В это тяжёлое для всех нас время он нашёл возможность сделать мне очень непростую операцию, без которой я не могла двигаться! Всё было сделано на высшем уровне!!!!! Так же хочу выразить благодарность всему персоналу клиники: докторам, которые сопровождали операцию и персоналу, который выхаживал меня после! Я рекомендую эту клинику всем у кого есть возможность и необходимость в лечении и операции! Желаю всем Здоровья и Мира!
Центр женского здоровья
9,1
Київ ул.Бориса Гмыри, 16
м.Позняки 14 4
Спеціалізована клініка «Хелена» - це медичний заклад, який профілюється на гінекологічних захворюваннях жінки та на моніторингові жіночого здоров’я. У ньому працюють досвідчені гінекологи, спеціалісти з ультразвукової діагностики та професіонали лабораторних аналізів.
  • Біохімічні дослідження от 65
Київ пр-т Степана Бандери, 17/1 , Петрівка
м.Почайна 9 4 м.Оболонь 22 3
Хірургічний центр повного циклу "CitiDoctor" надає весь обсяг кваліфікованої медичної допомоги від діагностики, оперативного або медикаментозного лікування до реабілітації і профілактики захворювань. У клініці пацієнтів приймають пластичні хірурги, хірурги, гінекологи, ортопеди-травматологи, проктологи і т.д.
  • Загальний білок 100
  • Креатинін 100
  • Лактатдегідрогеназа (LDH) 100
  • Пакет№10 «Печінкові проби №1»: Білірубін загальний, прямий, непрямий, Аланінамінотрансфераза (АLТ), Аспартатамінотрансфераза (АSТ), Лужна фосфатаза, Загальний білок, g – глутамілтранспептидаза, Глюкоза 480
  • Пакет №961 «Біохімія загальна»: Білірубін загальний, прямий, непрямий; Аланінамінотрансфераза (АЛТ), Аспартатамінотрансфераза (АСТ), Лужна фосфатаза, Креатинін, Сечовина, Загальний білок, Глюкоза 580
Київ вул. Володимира Винниченка, 4
м.Золотые ворота 19 9 м.Университет 24 10 м.Площадь Независимости 31 15
Багатопрофільний медичний центр "Універсум клінік" надає медичні діагностичні послуги, проводить лікування різних захворювань у дорослих і дітей.
  • Пакет №4.1. Загальна біохімія крові-2 (глюкоза (плазма крові), печінкові проби, ниркові проби, ліпідограма) F0505 1 710
  • Пакет №5. Загальна біохімія крові ~міні (білок загальний, альбумін фракційний, α1 глобуліни, α2 глобуліни, β глобуліни, γ глобуліни, А/Г коефіцієнт, глюкоза (сироватка крові), АЛТ, АСТ, білірубін загальний, амілаза, сечовина, сечова кислота, креатинін, хо 1 175
  • Пакет №56. Білкові фракції (білок загальний, альбумін фракційний, α1 глобуліни, α2 глобуліни, β глобуліни, γ глобуліни, А/Г коефіцієнт) F0507 390
  • Ліпідограма Пакет №6. (холестерин загальний, тригліцериди, ліпопротеїди високої щільності, ліпопротеїди низької щільності, коефіцієнт атерогенності (к.а.), β-ліпопротеїди) F2005 650
  • Пакет №7. Метаболічний-1 (глюкоза (плазма крові), сечова кислота, інсулін, С-пептид, ліпідограма) A4503 1 440
Київ вул. Раїси Окіпної, 5 , Левобережний масив
м.Левобережная 6 6 м.Дарница 24 5
Клініка АКСІМЕД — це клініка сучасної неврології. У медустанові надаються лікувальні, діагностичні та реабілітаційні послуги.
  • Педіатрична панель - алергени, антитіла Ig E (кліщ Der. pteronyssinus, Der. Farinаe, пилок берези, суміш трав, кішка, собака, Alternaria alternate, молоко коров'яче, a-Lactoalbumin, β-Lactoglobulin, казеїн, білок, жовток, бічій сівороточний альбумін, соя, 1 500
  • Харчові алергени, антитіла Ig E (кооров'яче молоко: альфа-лактальбумін, бета-лактоглобулін, казеїн ) 390
  • Аланінамінотрансфераза (АЛТ) 180
  • Альбумін 180
  • Альфа-амілаза, ліпаза 330
Працює з
Пн: 09:00-20:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 09:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 09:00-20:00 Нд: 09:00-15:00
Київ вул. Урлівська, 40
м.Осокорки 26 9 м.Позняки 27 8
  • С-реактивний білок (кількісний) 100
  • С-реактивний білок (якісний) 70
  • Біохімія загальна: білірубін прямий, непрямий, загальний, АЛТ, АСТ, ЛФ, креатинін, сечовина, глюкоза, загальний білок 600
  • Біохімічний комплекс: білірубін прямій, непрямій, загальний, АЛТ, АСТ, ЛФ, креатинін, сечовина, глюкоза, загальний білок, С-пептид, холестерин, ЛПВЩ, ЛПНЩ, ЛПДНЩ, триглицериды, коефіцієнт атерогенності 800
  • Ліпідний комплекс №2(Ліпідограма): холестерин, ЛПВЩ, ЛПНЩ, ЛПДНЩ, тригліцериди, коефіцієнт атерогенності 400
Київ вул. Осіння, 33
м.Академгородок 6 2 м.Житомирская 27 12
Сучасна амбулаторія сімейної медицини «Юлія» надає послуги з діагностики захворювань за допомогою різнопланових методик. Прийом ведуть 16 фахівців в галузі гастроентерології, гінекології, дерматології, дієтології, кардіології, мамології, офтальмології, неврології, проктології та отоларингології.
  • Аланінамінотрансфераза (АЛТ) 190
  • Білірубін (загальний, пр.., непр) 250
  • Білірубін загальний 160
  • Білірубін прямий 160
  • Креатинін 160
Био Плюс
Київ пр-т Миколи Бажана, 30
м.Харьковская 11 7 м.Позняки 12 2
Багатопрофільний медичний центр "Біо Плюс" спеціалізується на проведенні різного роду діагностичних методів обстеження пацієнта з подальшою консультацією лікаря. Прийом ведуть педіатр, терапевт, сімейний лікар, кардіолог, ЛОР, дерматовенеролог, невропатолог, гематолог, ревматолог, хірург, імунолог-алерголог та ін.
  • Біохімічні дослідження от 65
Київ вул. Панаса Мирного, 17
м.Печерская 10 5 м.Кловская 15 10 м.Олимпийская 29 11
ANACOSMA — клініка пластичної хірургії та естетичної медицини, яка більше 22 років займає лідируючу позицію серед anti-age клінік. Головне завдання клініки ANACOSMA — допомогти пацієнтам знайти себе серед чужої краси, розкриття внутрішньої краси, способу, зберігаючи його індивідуальність.
  • Біохімічні дослідження
Київ пр-т Повітрофлотський, 71/3
м.Вокзальная 66 15 м.Демеевская 85 16
Онкологічна клініка «Таргет» надає пацієнтам кваліфіковану допомогу в проведенні протипухлинної хіміотерапії. У клініці працюють лікарі-практики високого рівня кваліфікації.
  • Лабораторна діагностика (гематологія, біохімія) 950
  • Біохімічний аналіз крові (1-показник) 200
Київ пр-т Бажана, 16 (офіс 1)
м.Осокорки 14 1 м.Позняки 8 4
Медичний центр «Вемар» - це спеціалізована клініка, яка займається проблемами в гінекологічній і урологічній сфері медицини. Заклад заснований влітку 1998 року серед перших в приватній медицині. У медичному центрі працюють лікарі таких напрямків: акушери-гінекологи, урологи, андрологи та сексологи.
  • Біохімічне дослідження (один показник) 50
  • Біохімічні, коагулологічні дослідження от 30