Фізіотерапевти в Одесі

Консультація фізеотерапевта в кліниці «Клініка Святої Катерини, багатопрофільна Поліклініка №1» 900
Консультація фізеотерапевта в кліниці «Лікаріум (Likarium), клініка відновлення здоров'я» 1500
Жанна
Помогла мне в восстановлении после длительной болезни. Отличный доктор и просто замечательный человек. Рекомендую однозначно!
03 січня '17 г.
Микола
Проходив курс реабілітації і завдяки старанням лікаря все пройшло успішно. Дуже вдячний за надану допомогу.
20 травня '16 г.
Проведенный курс лечения помог. Я очень благодарна врачу за оказанную помощь. Рекомендую врача всем.
12 жовтня '16 г.
Рита
Очень хорошая доктор. Обращались к ней по совету знакомой. Необходимое лечение Елена Евгеньевна провела на высшем уровне, и я очень хорошо вижу результат. Огромное спасибо за проделанную работу, успехов и процветания Вам!
16 березеня '17 г.
Вероника
Очень приятная и внимательная доктор. Проходили с ребенком у нее курс физиотерапии. Благодаря ее стараниям сын восстановился очень быстро и теперь у нас все хорошо. Большое спасибо!
19 квітня '17 г.
Мила
Процедуры у Шаниной это и удовольствие и польза большая. Наталья Витальевна опытный физиотерапевт, она умеет и знает, как правильно подобрать для пациента наиболее эффективные методики. Спасибо!
09 січня '17 г.
Невролог
Викликати лікаря додому
Записатися на прийом11 онлайн записів
Фізіотерапевт
Лікар-фізіотерапевт першої кваліфікаційної категорії спеціалізується на проведенні сеансів акупунктури і мануальної терапії. Також застосовує магнітотерапію, лазеротерапію та інші фізіотерапевтичні техніки, що забезпечують загальне оздоровлення організму завдяки впливу зовнішніх фізичних факторів. Консультує, займається реабілітаційним лікуванням пацієнтів за допомогою лікувальної фізкультури.
Лікар-ефферентолог, фізіотерапевт
Фізичний терапевт, ерготерапевт
Викликати лікаря додому
Працював в приватних клініках типу Wellness, та центрах нейрореабілітації