Лікарі нефрологи в Києві (метро Політехнічний інститут)

Наталья Вадимовна лечила мне хронический пиелонефритом. Болезнь не из приятных, поэтому я была очень рада скорейшему выздоровлению. Огромное спасибо за помощь.
28 січня '20 г.
Владимир
Александр Иванович профессионал с большой буквы. Очень внимательный, чуткий, грамотный. Быстро и качественно провел операцию. Правильно поставил диагноз, который врачи 4G го управления на ул.Верхней в Киеве не могли поставить на протяжении двух лет. Благодарю за профессионал ну помощь.
Уролог
Лікар - уролог вищої категорії. Займається діагностикою та лікуванням сечостатевої системи, лікування циститів, сечокам'яної хвороби, уретритами і іншими запальними процесами даного типу, консервативною терапією чоловічого безпліддя, фімоз та ін. Володіє консервативними та оперативними методами терапії.
Записатися на прийом17 онлайн записів
Нефролог
Займається лікуванням гострого ускладненого / неускладненого циститу, гострого і хронічного пієлонефриту, рецидивуючих інфекцій сечової системи, кристалурії, гострого / хронічного гломерулонефриту.