Лікарі ендокринологи в Києві (метро Площа Незалежності)

Кравчук Світлана
РЕКОМЕНДУЮ!
30 листопада '-1 г.
Анатолий
Где-то полгода назад у меня начались проблемы с мочеиспусканием. Некоторое время занимался самолечением. После того как самочувствие ухудшилось, записался на консультацию к андрологу. В результате проведенного исследования врач установил диагноз аденома предстательной железы. К сожалению, я очень затянул с походом к врачу, и единственным возможным лечением была операция. Очень благодарен врачу за эффективное лечение. На данный момент соблюдаю все рекомендации врача и при малейших изменениях самочувствия сразу записываюсь на прием.
04 листопада '16 г.
Евгений
Благодаря Константину Александровичу смог забыть о своих проблемах с храпом!
03 вересня '16 г.
Ендокринолог, Сомнолог
Лікар-ендокринолог, сомнолог, член Європейської асоціації дослідників діабету. Займається лікуванням цукрового діабету (1 та 2 типи), тиреотоксикозу, ожиріння, порушень сну, еректильної дисфункції. В роботі використовує СРАР-терапію для корекції метаболічних порушень, добовий моніторинг глюкози, комбінований моніторинг артеріального тиску та електрокардіографії, добове холтерівське моніторування серцевого ритму, полісомнографію.
Київ вул. О.Гончара, 25 Б (внутрішній двір Київського міського ендокринологічного центру, 6 корпус, вхід з вул. Стрілецька,20) м.Золоті ворота7м.Площа Незалежності6
Ендокринолог
Викликати лікаря додому
Записатися на прийом1 онлайн запис
Ендокринолог
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Лікар — одна з найважливіших професій. Мені дуже подобається, що я відіграю важливу роль у збереженні та покращенні здоров'я людей, і цей вклад є значним і цінним для суспільства.