Лікарі проктологи в Києві (Голосіївський район)

Буда на прийомі в Олександра Вікторовича. НАДЗВИЧАЙНИЙ ЛІКАР, я думала таких лікарів в нас немає...зараз проходиджу курс лікування, я абсолютно задоволена.Рекомендую всім!
21 травня '19 г.
Людмила Санаева
Очень прекрасный врач, делал операцию моему мужу который страдал много лет, все прошло просто замечательно, очень ответственный и внимательный специалист. Большое спасибо.
01 березеня '18 г.
Oksana
Отличный врач,доступно все объяснил,провел операцию.До этого другие врачи в частных клиниках просто назначали неэффектмвное лечение.Очень внимательный и опытный врач.Рекомендую.
31 липня '17 г.
Назар
Так сложилась ситуация, что без иссечения анальной трещины было не обойтись. Хорошо, что меня консультировал такой известный специалист-проктолог, как Заика Александр Викторович. Операция прошла легко. Я даже в этом не сомневался. Спасибо, Вам.
24 лютого '17 г.
Проктолог-хірург
Лікар вищої категорії, спеціалізується на консервативному і хірургічному лікування проктологічних захворювань: геморою, гострого парапроктиту, екстрасфінктерних параректальних свищів, випадання прямої кишки, анальних тріщин, стенозу анального каналу, сфінктеропластіка, анального свербежу, видалення поліпів товстої кишки .. Проводить аноскопію, фіброколоноскопії, ректороманоскопию і бере забір матеріалу для біопсії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Уролог, Хірург, Проктолог, Пластичний хірург
Лікар Заїка А. В., уролог, проктолог, хірург вищої категорії. Проводить високоякісні операції, в тому числі і лапароскопію, по лікуванню ендокринологічних, урологічних і проктологічних захворювань, Спеціалізується також в області малоінвазивної хірургії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Хірург, Проктолог, Онкохірург
Лікар спеціалізується на консервативному і оперативному лікуванні захворювань прямої кишки. Працює з сучасними техніками. Лікує анальні тріщини, геморой, видаляє поліпи. Здійснює хірургічне видалення доброякісних і злоякісних утворень.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Хірург, ендоскопіст, проктолог
Доктор першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області хірургії, надає жодних послуг діагноста. Веде консультативні прийоми хірурга, ендоскопіст. Займається діагностикою та лікуванням захворювань хірургічного профілю. Проводить фіброгастродуоденоскопію (ФГДС). Під час проведення дослідження можливо: взяття матеріалу для гістологічного дослідження, проведення уреазної біопсійного тесту (визначення наявності Helicobacter pylori), видалення поліпів, а також зупинка шлункової кровотечі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 690/750 грн.
Хірург, проктолог
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Хірург, проктолог, судинний хірург, флеболог
Записатися на прийом2 онлайн записи
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський