Сторінка 3. Лікарі в Києві (метро Палац Україна)

Олег
Найкращий лікар - спеціаліст своєї справи. Рекомендую!!!!!!!!
30 листопада '-1 г.
Вера Бут
Хороший спеціаліст! Постійно лікує мою матір. На прийомі завжди ввічливий, та доброзичливий. Постійно уважно обстежує, та запитує про найменші зміни загального стану. Лікар дійсно професіонал! Рекомендую спеціаліста!
02 лютого '20 г.
02.05.2017
Раніше у мене ніколи не було проблем з тиском. Але одного разу в мене стався криз. Я звернулася до цього фахівця. Лікар мене обстежив, розписав детальне лікування, та пояснив як приймати таблетки. Від того часу у мене подібних проблем, немає.
27 лютого '20 г.
Елена Круковская
Татьяна Федоровна - замечательный специалист и , главное, человек. Не забываем, сколько добра Вы нам сделали, спасибо за папу...
30 листопада '-1 г.
Гематолог, Онкогематолог
Лікар-онкогематолог, Любарець Тетяна Федорівна, займається лікуванням таких онкогематологічних захворювань, як лейкемії, лімфоми, мієлодиспластичний синдром. Також фахівець проводить диференціальну діагностику змін з боку периферичної крові: анемії, цитопенії, лейкоцитоз; диференціальну діагностику лихоманок неясного генезу лихоманок неясного генезу.
Кардіолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії хвороб серця та коронарних судин. Приймає пацієнтів із задишкою, підвищеною пітливістю, набряком кінцівок та різкими перепадами артеріального тиску. Лікує аритмії, гіпертонічну хворобу, стенокардію та міокардит. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах по кардіології.
Акушер-гінеколог
Лікар займається профілактикою, діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Виконує трансвагинальне і трансабдомінальне УЗД, кольпоскопію, біопсію шийки матки. Проводить кесарів розтин, фракційне лікувально-діагностичне вишкрібання цервікального каналу та порожнини матки, видалення поліпів шийки матки. Успішно лікує аднексит, хламідіоз, ендометріоз, гіперплазію ендометрія та аномалії розвитку статевих органів.
Невролог, епілептологі
Лікар спеціалізується на діагностиці рідкісних та спадкових неврологічних захворювань у дітей. Здійснює патронаж дітей до року. Лікує епілепсію, головні болі і тики, аутоімунні хвороби нервової системи. Є автором понад 40 публікацій з епілепсії. Бере активну участь в семінарах та конференціях.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Київ пр-т Василя Порика, 13 Б м.Мінська8212м.Сирець6214м. Нивки8615
УЗД-фахівець
Лікар УЗД-діагност вищої категорії, проводить повний спектр ультразвукової діагностики, включаючи дуплексне сканування і трансректальне, трансвагінальні, трансабдомінальні методи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.1
Дерматолог, терапевт, рефлексотерапевт, невролог, трихолог, епілептолог
Доктор Полищук Николай Андреевич специализируется области дерматологии, а также оказывает услуги трихолога, невролога и терапевта. Врач занимается лечением псориаз, витилиго, а также различных грибковых поражений кожного покрова. Специалист проводит диагностику волос, а также назначает эффективное лечение бронхиальной астмы. Имеет степень кандидата медицинских наук
Ортопед, Травматолог, УЗД-фахівець
Лікар-травматолог, також спеціалізується на ортопедії та функціональної діагностиці. Приймає пацієнтів різного віку з травматичними ушкодженнями, що включають вивихи будь-якої складності, переломи відкритого і закритого типу, розтягнення та розриви зв'язок. Оглядає, ставить діагноз і призначає відповідне лікування. Контролює процеси загоєння за допомогою рентгенографії та УЗД суглобів. Складається в Українській асоціації травматологів-ортопедів.
УЗД-фахівець
Доктор Швирьова Анна Сергіївна спеціалізується в області ультразвукової діагностики та радіології. Проводить профілактичні і діагностичні дослідження дорослим і дітям (УЗД, рентгенографія). Зокрема, виконує УЗД органів черевної порожнини, УЗД органів малого таза. Виробляє розшифровку результатів досліджень і здійснює постановку діагнозу. Має досвід роботи зі стаціонарними хворими кардіологічного, пульмонологічного, гастроентерологічного профілю.
Офтальмолог
Лікар веде консультативно-діагностичний прийом. Спеціалізується на визначенні гостроти зору з метою вибору подальшої тактики терапії. Працює як з вродженими, так і набутими патологіями органів зору. Лікує астигматизм, катаракту, глаукому, короткозорість, далекозорість.
Психіатр, психотерапевт
Лікар психіатр, психотерапевт вищої категорії, доктор медичних наук. Фахівець у галузі фармакотерапії психозів. Борис Володимирович розробив концепцію мультимодальної моделі поєднаної психотерапії та психофармакотерапії невротичних та соматоформних розладів. Автор понад 800 наукових праць, у тому числі 5 підручників, 25 монографій, 30 посібників, 8 винаходів, 40 методичних рекомендацій. Керівник 53 докторських та кандидатських дисертацій.