Сторінка 58. Приватні лікарі у Дніпрі

Невролог дитячий
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні неврологічних захворювань у дітей та підлітків. Також здійснює прийом дітей із перинатальним ураженням центральної нервової системи. Лікує ДЦП, синдром дефіциту уваги та гіперактивності, струс головного мозку, астенічний синдром.
Невролог
Неврологія – це ключ до вирішення загадок головного і спинного мозку. Я вірю в те, що ретельне дослідження та індивідуальний підхід можуть допомогти навіть у найскладніших випадках і покращити якість життя кожного пацієнта. Саме тому я без вагань пішла проходити інтернатуру на кафедру неврології та нейрохірургії в м.Дніпро (2019-2021). Хоч поки і не маю 20 років досвіду, наукових регалій чи престижних нагород, я вже встигла попрацювати зі специфікою різноманітних випадків стаціонару, поліклініки та навіть невідкладних станів приймального відділення. Також регулярно відвідую семінари та проходжу курси для підвищення професіоналізму, розвитку і розширення своїх знань в усіх закутках неврології. Співпрацюючи зі мною, Ви не тільки позбудетесь болю, але й зрозумієте та приймете власне тіло. Адже гармонія з собою - запорука успіху у нашому з Вами шляху до здоров'я та відновлення.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Дніпро вул. Ніла Армстронга 4а (Казакова 4а) р.Шевченківський