Сізик Світлана Анатоліївна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Жолоб Світлана Миколаївна спеціалізується на діагностичних дослідженнях в області гінекології. Проводить кольпоскопію, УЗД і фолікулометрія. Крім того, виконує ряд медичних лікувальних процедур, включаючи лапароскопію, вишкрібання, инсеминацию, переривання вагітності і конизацию шийки матки. Також займається лікуванням і профілактикою інфекцій, що передаються статевим шляхом, лікує клімакс і доброякісні новоутворення органів репродуктивної системи жінки.

Ксения
Рекомендую этого гинеколога, хорошая врач, все процедуры проводит очень осторожно, отвечает на все вопросы, не злобная

• 2013 р. — Українська медична стоматологічна академія, лікувальний факультет.
  • 2016 р. — інтернатура на кафедрі акушерства та гінекології №3 Національного медичного університету імені О. О. Богомольця при Київському пологовому будинку №3, а також у Центрі загальної гінекології, гінекологічної ендокринології клінічної лікарні ГУД «Феофанія».

• 2015 р. — "Ведення вагітності у жінок з гіперпролактинемією", м. Київ;
  • 2015 р. — "Репродуктивні аспекти в медицині молочної залози", м. Київ;
  • 2015 р. — «Міжнародні стандарти гінекологічної допомоги", м. Київ;
  • 2016 р. — «Щорічний науково-практичний форум "IFRM-2016", м. Київ;
  • 2016 р. — "Онкологічні аспекти репродуктивного здоров'я", м. Київ.