Стрелков Ігор Миколайович

Нейрохірург
лікар другої категорії
Лікар-нейрохіургії проводить установку дренажів для пролонгованої медикаментозної терапії, займається діагностикою та лікуванням ЧМТ, інсультів, проводить видалення ангиом, ліпом, займається лікування остеохондрозу. Також Стрілков Ігор Миколайович проводить перидуральне, корінцеві блокади.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Антоновича, 155 м.Палац Україна82м.Либідська52
Київ ш. Харківське, 49 А м.Харківська368м.Позняки469м.Вирліца4110

Кристина
Игорь Николаевич человек со стальными нервами. Его работа требует особого уважения. Сколько жизней он спас и скольким людям помогает. Я лежала у него в отделении, это очень сложно морально. Спасибо за то, что даете людям второй шанс.
Клара
Игорь Николаевич лечил моего отца. У него была сложная травма головы, думали шансов на восстановление нет. Я преклоняюсь перед этим человеком! Он сделал невозможное! Спасибо вам огромное!
Ольга Селина
Самые добрые слова!!!! Спасибо большое Игорю Николаевичу!!!!!!!!!!!

• У 2004 році закінчив Буковинську державну академію. Спеціальність "Лікувальна справа".Пройшов інтернатури та отримав сертифікат лікаря по спеціалізації "Нейрохірургія".
  • У 2006-2011 рр. на базі НАПО ім. П.Л. Шупика проходив клінічну ординатуру за спеціалізацією "Нейрохірургія".У 2018 році присвоєно вищу кваліфікаційну категорію.

Лікар-нейрохірург надає послуги

• Лікування остеохондрозу
  • Проведення перидуральної, корінцевих блокад
  • Установка дренажів для пролонгованої медикаментозної терапії
  • Діагностика і лікування ЧМТ, інсультів
  • Видалення ангіом, ліпом