Сорокіна Олена Володимирівна

Офтальмолог
Лікар першої категорії
Лікар-офтальмолог проводить діагностику органів зору у пацієнтів, здійснює індивідуальний підбір методів корекції (окулярів, лінз). Володіє всіма необхідними навичками, допомагає пацієнтам при попаданні чужорідного тіла в око. Олена Володимирівна проводить офтальмоскопію, біомікроскопію очного дна. Займається лікуванням гострих запальних процесів, кон'юнктивітів, промиванням слізних шляхів.

Надя
Понравилась Елена Владимировна. Вполне адекватный человек и специалист. Делала сложную коррекцию зрения. Все быстро и четко. Спустя несколько дней я была удивлена результату. Такого четкого зрения у меня никогда не было. Спасибо!
Катя
Елена Владимировна - хороший офтальмолог. Сколько витаминов я выпила, по советам других врачей, а улучшения не было. Елена Владимировна сразу сказала, тут нужна коррекция. Согласилась, теперь моему зрению можно позавидовать!

• 2007 р. — Донецький державний медичний університет ім. М. Горького. Педіатрії.