Рябоконь Світлана Анатоліївна

Масажист
Спеціаліст володіє різними масажними техніками. Виконує лікувальний масаж, косметологічний, лімфодренажний та спортивний масажі, точковий масаж. Займається проведенням SPA-процедур. Приймає пацієнтів з болем в області спини та шиї. Лікує сколіоз, остеохондроз та радикуліт.

Евгений
Вирішила звернутися до Світлани Анатолівни за її професійною допомогою. Хочу сказати що була приємно вражена її професіоналізм. Дуже хороший масажист! Виконувала мені лімфодренажний масаж. Все пройшло супер! Спеціаліст знає свою роботу!
01.03.2017
Відмінний фахівець. Була у багатьох спеціалістів до Світлани Анатолівни. Але такого ефекту не було у жодного! Вона справжній віртуоз у своїй спеціалізації, володіє різними техніками масажу. Після сеансів дуже добре себе почуваю. Дякую!

• 1993 р. — Дніпровське базове медичне училище, спеціальність — медична сестра.
  • Академія бізнесу і права, сертифікат Інституту нетрадиційної медицини.

Виконує наступні види масажу:

• Лікувальний.