Резнік Сюзанна Натановна

Дерматолог, дерматовенеролог
Лікар вищої категорії
Доктор Резник Сюзанна Натановна - спеціалізується в області косметології і дерматовенерології. До компетенції лікаря входить діагностика і лікування шкірних хвороб, а саме псоріазу, екземи, акне, позбавляючи, дерматитів, висипів, пігментації. Володіє навичками використання апаратних, ін'єкційних методів, видаляє доброякісні новоутворення (бородавки, папіломи) за допомогою кріодеструкції, електрокоагуляції і радіохвиль. Доктор допомагає поліпшити стан шкірних покривів, зберегти молодість на довгі роки і провести корекцію форм губ, виличної зони.
Консультація

Вероника
Сюзанна Натановна моя личная кудесница, благодаря ее процедурам и пахучим масочкам мое лицо гладенькое как попка младенца. Оказывается быть красавицей так просто, всего навсего нужно знать Сюзанну.
Лора
Делала У Сюзанны Натановны коллекцию линии губ. Результат превзошел все ожидания! Сюзанна хороший специалист, и я теперь постоянно пользуюсь ее услугами. Я очень довольна!

• Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, медичний факультет, спеціальність "Лікувальна справа", м. Київ;
  • Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика, лікар загальної практики-сімейний лікар, м. Київ;

• Українська асоціація лікарів дерматовенерологів і косметологів.