Пишьева Віолетта Олександрівна

Масажист, Остеопат, Спеціалист з функціональної нейромеханіки
Лікар Пишьева Віолетта Олександрівна спеціалізується на масажному техніці для всіх категорій населення. Доктор проводить лікувальний масаж спини при наявності рухової дисфункції, класичний масаж, використовуючи ударну і вібраційну техніку, погладжування і розминання. Спеціалізується на проведенні тайського, точкового масажу, антицеллюлитной масажною техніці. Також доктор займається остеопатической практикою.

Ира
С детства у меня сколиоз, проблемы со спиной. Часто хожу на лечебную физкультуру, периодически прохожу сеансы массажа. Обратиться к Пышьевой меня уговорила подруга. Я очень довольна качеством массажа, ценой и отношением. Это прекрасны специалист. Обязательно буду продолжать у нее лечение.
Андрей
Сидячая работа доконала, пришел к эту клинику клинику к Виолетте Александровне. И не жалею.

• 1988 р. - Київське медичне училище №4. Отримала спеціальність - медсестра;
  • 1991 р. - Підвищення кваліфікації в Республіканському медичному училищі за спеціалізацією лікувальний масаж;
  • 1997 р. - Закінчила ДПУ ім. М. П. Драгоманова. Отримала спеціальність - логопед.

• 2002 р. - Навчання в школі "Інмастер", вивчені іспанські техніки масажу "Хіромассаж", "Гемолімфодренаж", "Нейроседант";
  • 2003 р. - Навчання та семінари по професійній косметиці : "Thalac cosmetics", "Gerard's", "Algologie FRANCE", "Ericson laboratorie", "ANUBIS BARCELONA".