Потієвський Дмитро Олександрович

Отоларинголог
Доктор займається виявленням і терапією широкого спектра ЛОР-захворювань. Лікує алергічний риніт, тонзиліт, синусит, порушення слуху та інші патології, володіє ендоскопічними методами дослідження, швидко і безболісно видаляє чужорідні тіла і сірчані пробки, виконує широкий спектр хірургічних втручань.

Яна
Синуситы - моя боль с детства. Примечательно, что Дмитрий Александрович интересовался историей моих мучений, препаратами, которые использовала и тд. Назначил лечение, на связи. Препараты почти те же + новые, и мне легче. даже чем раньше
фурункул в носу - это даже злейшему врагу не пожелаю. спасибо Потиевскому за то что избавил меня от этого мучения! рекомендую золотые руки
Олеся
Весной обострился гайморит, совсем замучал. Пошла к лору, попала на прием к Потиевскому. Неплохой специалист, приятный в общении, толковый и грамотный. Внимательно осмотрел, назначил процедуры и лечение. Уже через неделю я была в норме. Спасибо!

• 2010-2016 рр. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця;
  • 2016-2018 рр. — інтернатура в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України.

Лікар-отоларинголог надає послуги

• огляд ЛОР-органів, в т.ч. ендоскопічно;
  • катетеризація слухових труб під контролем ендоскопа;
  • продування слухових труб по Политцеру;
  • пункція верхньощелепної пазухи;
  • заливки в гортань;
  • видалення чужорідних тіл ЛОР-органів;
  • промивання лакун піднебінних мигдалин і пазух носа методом "зозуля";
  • видалення сірчаних пробок;
  • лікування алергічного риніту;
  • ін'єкції в носові пазухи;
  • розкриття фурункулів носа/вуха, паратонзилярных абсцесів (з анастезією);
  • видалення доброякісних новоутворень ЛОР-органів (з анастезією).

Лікар-отоларинголог займається лікуванням захворювань

• Алергічні і вазомоторні риніти (нежить);