Олійник Наталія Юріївна

УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на виявленні різних захворювань за допомогою ультразвукового устаткування. Виконує ультразвукове дослідження органів черевної порожнини, нирок, щитовидної залози. Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає на будинок до пацієнтів.

Нат0алия
На всі питання, які я задавала мені дали відповідь. Я зрозуміла, що робити далі, в чому причина моєї проблеми, які потрібно здати аналізи. Мені сподобалася консультація, все кваліфіковано і добре. Спеціаліст найвищого гатунку. Рекомендую!
Ірина К.
Дуже уважний, акуратний, тактовний і компетентний лікар. Я отримала відповіді на всі свої питання, і навіть більше. Адекватні рекомендації. Цілком задоволена прийомом. Рекомендую, з чистою совістю! Неодмінно прийду повторно!

• 1998 р. — Івано-Франківська медична академія.

• 2020 р. — Курси спеціалізації УЗД в урології.
  • 2015 р. — УЗД в гінекології.

Лікар — надає послуги ультразвукової діагностики

• щитовидної залози;
  • органів черевної порожнини;
  • сечостатевої системи у чоловіків і жінок;
  • молочних залоз.
Схожі спеціалісти:
Спеціаліст з загальної та лапароскопічної хірургії та онкології, лікар УЗД, хірург, проктолог, онколог, мамолог
Дитячий кардіоревматолог, функціональний діагност
Флеболог, Хірург, УЗ-діагност, Судинний хірург