Надоненко Олександр Миколайович

Функціональний діагност
Викликати лікаря додому
Лікар дитячий невролог, функціональний діагност, має вищу категорію. Спеціалізується на лікуванні захворювань нервової системи, переважно у дітей, методом електроенцефалографії і відеомоніторингу.

Лариса
13 квітня '17р.
Делали ночную ЭЭГ очень довольны, сын у меня артист, а процедура сложная, очень хорошо накупил всю аппаратуру, зафиксировал, всю ночь наблюдала его помощница, через два дня он нам дал выводы и заключение и запись всех 8 часов. РЕКОМЕНДУЮ.
Алексей А.
Проходила обследование. Рекомендую. Всем довольна
Толковый врач. Качественно проводит диагностику.
Виолетта
Обращались с ребенком. Понравилось отношение врача к пациенту, внимательность и тактичность. Очень хороший врач. Рекомендую.
Вікторія
Звертались до лікаря з дитиною спеціаліст чудовий, рекомендую.

• 1980 р. — Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова;
  • інтернатура в педіатрії;
  • 1988 р. — Клінічна ординатура в педіатрії, Національний медичний університет, м. Київ.

• 1996 р. – стажування та спеціалізація з нейрофізіології, Кіндерцентр, Університетські клініки Мюнхена, Німеччина;
  • 2013 р. — курси підвищення кваліфікації, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м. Київ;
  • 2013 р. — курси підвищення кваліфікації, Університетська клініка Мюнхена, Німеччина.