Личко Олена Василівна

Анестезіолог
Лікар-анестезіолог займається передопераційної підготовкою пацієнтів. Спеціалізується на введенні епідуральної, внутрішньовенної, спінальної анестезії. Ліквідує гостру дихальну недостатність, анафілактичний шок, гостру серцево-дихальну недостатність, анафілактичний шок.

Сергей
Хочу поблагодарить Елену Васильевну за помощь. Она хороший специалист, разбирается в своем деле. Я не додержался всех рекомендаций, и как следствие, в ходе операции были осложнения наркоза. Но слава Богу, все обошлось. Я благодарен ей за оказанную помощь. Теперь всегда буду додерживаться рекомендаций, этим не стоит пренебрегать.

• 1999-2005 рр. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.

• 2005-2007 рр. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.
  • 10.01-13.07.2011 рр. — Харківська медична академія післядипломної освіти.
  • 13.01.2019 — 08.07.2019 рр. — Київська міська клінічна лікарня №3, лікар анестезіолог.
  • 14.07.2011 — 31.10.2011 рр. — Переяслав-Хмельницький. Центральна районна лікарня, лікар анестезіолог;
  • 05.04.2014 р. — Міністерство охорони здоров'я України, Асоціація анестезіологів України, науково-практична конференція з міжнародною участю "Змінна подобу інфекцій: як прийняти цей виклик";
  • 10 жовтня 2014 р — 12 листопада 2014 р. — Харківська медична академія післядипломної освіти, курс "Регіональна анестезія і лікувальні блокади";
  • 12 жовтня 2015 р. — 10 листопада 2015 р. — Кафедра анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П. Л. Шупика "Периферична регіонарна анестезія"; Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. Передатестаційний цикл з анестезіології;
  • 06 червня 2017 р. — 06 липня 2017 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім, курси тематичного удосконалення "Актуальні питання неврології";
  • 09 липня 2018 р. -13 липня 2018 р. — Центр підвищення кваліфікації та професійного розвитку медичних працівників на базі Клінічної лікарні "Феофанія": "Сучасні аспекти проведення регіонарної анестезії"
  • 17 квітня 2019 р. — 20 квітня 2019 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, брала участь в роботі Британо-Українському симпозіумі "Інноваційні технології і методики в анестезіології та інтенсивної терапії";
  • 19 квітня 2019 р. — Брала участь в роботі майстер-класу "кадавер воркшоп" в рамках Британо-Української симпозіуму "Інноваційні технології і методики в анестезіології та інтенсивної терапії "Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика