Коваль Інна Володимирівна

УЗД-фахівець
Лікар першої категорії
Лікар ультразвукової діагностики першої категорії, займається виявленням патологій внутрішніх органів і систем, проводить дослідження на сучасному обладнанні. У компетенції Інни Володимирівни проведення УЗД, складання медичного висновку за результатами діагностики. До лікаря звертаються по напрямку вузьких фахівців, для дослідження стану органів черевної порожнини, серця, судинної або сечовидільної системи, дихальної системи, залоз внутрішньої секреції.
Київ вул. Дніпровська набережна, 25 м.Осокорки153м.Позняки277

Хороший, опытный диагност. Обследование проводит тщательно. Вежливая, внимательная. Рассказывает все, что непонятно. Рекомендую всем, кто ищет грамотного узиста.
Ульяна
Диагностику доктор провела быстро и качественно. Рекомендую.
Очень качественная диагностика. Результаты я сразу получила на руки.

• 1990 р. — Харківський Державний Медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа»;
  • 1991 р. — інтернатура з терапії;
  • 1992 р. — спеціалізація з рентгенології;
  • 2004 p. — спеціалізація з УЗД в ХMAПO (м. Харків).

• 2014 р. — курси підвищення кваліфікації;
  • 2014 р. — Присвоєно першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Ультразвукова діагностика».

Лікар-діагност надає послуги

• УЗД органів черевної порожнини і заочеревинного простору;
  • УЗД органів сечовидільної системи;
  • УЗД молочних залоз;
  • УЗД поверхнево розташованих органів (щитовидна залоза, привушні слинні залози, лімфатичні вузли);
  • УЗД м'яких тканин;
  • УЗД суглобів верхніх і нижніх кінцівок;
  • УЗД проведення мультіспіральной комп'ютерної томографії (МСКТ);
  • УЗД проведення рентгенологічних досліджень.