Корх Наталія Вікторівна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Лікар акушер-гінеколог першої категорії. Надає послуги з усіх видів порожнинних гінекологічних операцій; володіє методикою гінекологічного УЗД та УЗД молочних залоз, володіє методами діагностики і лікування патології шийки матки, лікування ЗПСШ, гормональних порушень, гіперпластичних процесів ендометрія, міом матки, функціональних кіст, яєчників, а також захворювань молочних залоз. Закінчила Донецький державний медичний університет ім.М.Горького.

Вика
30 листопада '-1р.
Я обратилась к Наталье Викторовне по поводу климакса. Получила высококвалифицированную консультацию. Огромное спасибо.

• 2002 p. — Донецький державний медичний університет ім. М. Горького;
  • 2004 р. — інтернатура в Луганському державному медичному університеті, отримала спеціалізацію з акушерства та гінекології;

• Пройшла курси з теми «невідкладна допомога новонародженим», «невідкладні стани в акушерстві та гінекології», «ендоскопічна хірургія», «основи ультразвукової діагностики в акушерстві та гінекології».
  • 2006, 2012, 2015 р. — ПАЦ з акушерства та гінекології, ТУ;
  • 2007 р. — невідкладна допомога новонародженим, в пологових будинках, ХMAПO;
  • 2007 р. — первинна реанімація новонароджених, МОЗ України та Американський міжнародний союз охорони здоров'я;
  • 2010 р. — невідкладні стани в акушерстві та гінекології, ЛМУ;
  • 2011 р. — ендоскопічна хірургія, МОЗ України кафедра акушерства гінекології та перинатології ДонНМУ (Донецький регіональний центр захисту материнства та дитинства);
  • 2013 р. — основи УЗ діагностики в акушерстві та гінекології, КМАПО;
  • 2015 р. — репродуктивна ендокринологія, КМАПО;
  • 2016 р. — спеціалізація УЗД, КМАПО;
  • 2016 р. — основи гістеро- та лапароскопії в гінекології, КМАПО;
  • Практичні навики лапароскопічної хірургії малого тазу , Центр хірургічних інновацій Інституту ім. Шалімова.