Холодницька Ольга Ігорівна

Дитячий невролог
лікар першої категорії
Займається наглядом і лікуванням дітей з перинатальним ураженням ЦНС, органічними ураженнями мозку, невротичними розладами, затримкою психомовного розвитку.
Лікар працює в клініках:
Київ вул. Дніпровська набережна, 25 м.Осокорки153м.Позняки277
Чернігів вул. 1-го Травня, 166б

Люда
Нисколько не сомневалась в компетенции Холодницкой и была уверена, что она поможет вылечить моего ребенка. После тщательного обследования Ольга Игоревна безошибочно диагноз поставила, и лечение нам хорошее назначила. Сейчас у нас все уже хорошо!
Олег
Одна консультация у Холодницкой поможет больше, чем недели хождений по врачебным кабинетам. Убедились в этом лично.
Ганна
Дякую за проведену роботу із моїм сином! Не можу нарадуватися результатом!
Обследовали малыша в следствии послеродовой травмы. Очень благодарна врачу, внимательно и не спеша проводит осмотр. Помимо того, что чудесный компетентный специалист - очень приятный в общении человек. Спасибо!

• 2002р. - Закінчила національний медичний університет ім. А.А. Богомольця, спеціальність «Лікувальна справа»;
  • 2004р. - Інтернатура на базі відділення неврології Київської дитячої лікарні №1

• ТУ «Епілепсія в дитячому віці»
  • ТУ «Головний біль в нейрохірургії
  • Передатестаційні цикли з дитячої неврології

Лікар-невролог надає послуги

• Консультативний прийом
  • Неврологічний огляд
  • Призначення лабораторного та інструментального обстеження
  • Призначення і контроль комплексного лікування
  • Реабілітаційні заходи
  • Оцінка стато-кінетичного і психо-емоційного розвиткуя

Лікар-невролог займається лікуванням захворювань

• Мігрень