Горошко Ольга Іванівна

Отоларинголог, дитячий отоларинголог
лікар вищої категорії
Лікар отоларинголог вищої категорії. Надає послуги з лікування гострих і хронічних захворювань ЛОР-органів у дітей, займається веденням діток з тонзилітами, аденоїдами, ангінами, риніти. Закінчила Одеський національний медичний університет ім. Н. І. Пирогова.

Маргарита
У обоих сыновей склонность к ЛОР-заболеваниям. Поэтому найти толкового отоларинголога для нас было жизненно важным. Таким врачом для нашей семьи стала Ольга Ивановна Горошко. Теперь даже если мои мальчишки и заболевают ринитами-тонзиллитами, я точно знаю, что с помощью Ольги Ивановны мы сможем быстро и без осложнений выйти из этого состояния, да и болеть сыновья стали реже, ведь лечение проводится качественно и своевременно.
Хороший доктор, мне и дочке нравится)) Приятная, и лечение помогает. Я уже всем подругам рассказала, чтобы если что – вели детей к Ольге Ивановне.
Александр
Ходили к доктору несколько раз, лечение помагает!

• 1989 р. — Одеський національний медичний університет ім. Н.І. Пирогова;
  • 1999 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика за спеціальністю «Дитяча отоларингологія».

• Член Асоціації дитячої оторинології України.

Лікар-отоларинголог займається лікуванням захворювань

• синусит;
  • тонзиліт;
  • фарингіт;
  • гіпертрофія аденоїдних вегетацій 1-3 ступеня (аденоїди);
  • гіпертрофія піднебінних і мигдалин 1-2 ступінь.
Схожі спеціалісти:
Отоларинголог, дитячий отоларинголог
Отоларинголог (дорослий і дитячий), Сурдолог, Слухопротезист
Отоларинголог, фоніатр, отохірурги, пластичний хірург