Дзик Ірина Миколаївна

Терапевт
Лікар Дзик Ірина Миколаївна спеціалізується в області загальної терапії. Займається консультуванням, медичними оглядами пацієнтів. Діагностує захворювання, призначає і проводить лікування самостійно або виписує направлення до вузькоспеціалізованих лікарів. Лікує гострі респіраторні вірусні інфекції, запальні недуги внутрішніх органів життєво важливих систем організму. Також надає послуги профілактики хвороб.

Тарас
Высоко ценю этого специалиста, очень грамотная и опытная - лечила меня не раз, все с разными проблемами к ней обращался и всегда получал необходимую помощь
Юлія
Очень грамотный врач, лечу всю семью у неё. Отзывчива, приятная. Только самые хорошие отзывы о ней. Спасибо Ирина Николаевна.
Влад
Грамотный специалист. Замечает и уточняет все важные детали для назначения эффективного лечения. Приятно иметь дело с врачом, который помогает поскорее выздороветь. Рекомендую!

• 2009 р. — Харківський національний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа».
Схожі спеціалісти:
Сімейний лікар, гастроентеролог, терапевт
Терапевт, лікар народної та нетрадиційної медицини