Бондар Олена Іванівна

Отоларинголог, сурдолог
21 рік досвіду
лікар першої категорії
Лікар проводить діагностичні та лікувальні маніпуляції, ендоскопічний огляд ЛОР-органів, ендоскопічні операції, невідкладну допомогу в отоларингології, септопластику.

Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5 м.Театральна1215м.Хрещатик114

Леша
Срочно потребовался ЛОР и мы с мужем обратились к доктору Бондарь. Спасибо за квалифицированный прием. Врач провела осмотр, все объяснила, назначила препараты. Теперь я знаю, кого буду рекомендовать друзьям и родственникам.
Лиза
Лечилась со своими болячками у этого доктора. Она умница, все сделала аккуратно.

• Луганський державний, 1998-2004 отоларингологія Донецький Націонльний медичний університет ім. М.Горького
  • 2004-2006 інтернатура за специальністю отоларингологія Донецький Національний медичний університет ім. М.Горького
  • 2006-2008 клінічна ординатура за специальністю отоларингологія НМАПО ім. П.Л.Шупика м.Київ
  • 2011 спеціалізація з дитячої отоларингології Міжнародний Соломонів Університет м.Київ
  • 2010-2013 спеціальність – правознавство, кваліфікація – юрист НМАПО ім. П.Л.Шупика м.Київ
  • 2016 стажування з дитячої отоларингології Луганський державний медичний університет
  • 2012 1 кваліфікаційна категорія за специальністю отоларингологія НМАПО ім. П.Л.Шупика м.Київ
  • 2018 підтвердження І кваліфікаційної категорії за спеціальністю отоларингологія Донецький Національний медичний університет
  • 2019 спеціалізація з Організації і управління охороною здоров,я НМАПО ім. П.Л.Щупика м.Київ
  • 2023 сурдологія

Курси підтвердження інформації