Бєлікова Ганна Михайлівна

Онколог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні доброякісних і злоякісних новоутворень. Проводить повну оцінку стану пацієнта за допомогою лабораторних та інструментальних методів дослідження. Проводить терапію гострого лейкозу, міоми, фіброми, дисплазії шийки матки.

Валентин Геннадиевич
После обследование в местной больнице, поставили подозрение на онкологическое заболевание. Уже и назначили курс лечения. Я решил не спешить и сдал в другой лаборатории анализы, а также обратиться к онкологу с современным опытом Беликовой Анны. После осмотра, проведения всех нужных обследований, и анализов с нескольких независимый лабораторий, мой диагноз, поставленный в поликлинике не подтвердился. Спасибо внимательной и профессионализм.

• Закінчила Приватний вищий навчальний заклад "Київський медичний університет УАНМ" в 2016 році.
  • Інтернатура за фахом Клінічна онкологія на кафедрі онкології Національного Медичного університету ім О.О. Богомольця, (клінічна база Київський міський онкологічний центр).

• Цикл тематичного удосконалення "Клінічна Мамологія" на базі кафедри онкології Національного Медичного університету ім О.О. Богомольця (клінічна база: хірургічне відділення Київського міського онкологічного центру) і на базі клініки LISOD.
  • Постійно бере участь в семінарах і майстер класах за напрямками: сучасне лікування онкологічних хворих; "Школа імуноонкології", онкологія і репродукція у жінок.