Андрощук Дмитро Олександрович

Хірург
Викликати додому
Лікар спеціалізується в галузі загальної та невідкладної хірургії, виконує малоінвазивні втручання, здійснює лікування гриж, ультразвукову діагностику ОЧП / судин нижніх кінцівок. У компетенції доктора флебологія, гнійна хірургія, мала амбулаторна хірургія, невідкладна хірургія, планова хірургія.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Оболонська Набережна 1, корпус 2 м.Оболонь367м.Почайна3511

Анатолий
Андрощук Дмитрий Александрович - опытный хирург, обращался к нему несколько раз по разным вопросам. Искренне благодарен за квалифицированную помощь.
Христина
Прекрасний чуйний лікар. Змушує інакше глянути на проблему та почати турбуватись про здоров‘я. Рекомендую
Вікторія
Чудовий лікар. Висококваліфікований спеціаліст. Під час обстеження був привітний, відповідав на питання та детально все пояснював.
Николай
Добрый день! Дмитрий Александрович оперировал меня в 2018 году по причине кисты копчика. Внимательный, тактичный,профессиональный врач, никогда не отказывал в консультации по телефону .Обращаюсь и по сегодняшний день!!!
Ірина
Прекрасний спеціаліст, лікар від Бога. Дякую йому.

• 2014 р. ТГМУ ім. І.. Я. Горбачевського.
  • Клінічна ординатура по хірургії 2019 р. НМАПО ім. П.. Л. Шупика

• ТУ Організація управління охорони здоров'я
  • Курси лапароскопічних методів оперативних втручань
  • Курс POCUS ультразвук
  • Курс NAEMT PHTLS