Сторінка 5. УЗД сечового міхура в Києві

Знайдено 254 клініки

Сб Нед Цілодобово
Леся
Ходжу в цю клініку нещодавно, дуже приємний персонал, кваліфіковані лікарі, у будь якому випадку все підлаштують під пацієнта. Омельчук Тетяна Миколаївна спеціаліст вищого рівня, масажист Нікішин Михайло Валентинович спеціаліст своєї справи (рекомендую). Всі лікарі копметентні, уважні , дуже приємно спілкуватися з чемними та розумними людьми.
катерина
Чудова клініка .Уважні та грамотні лікарі.
Віктор
У новій клініці Оксфорд на Університетській, працюють просто відмінні спеціалісти. У цьому перконався на власному досвіді. Одного разу довелося звернутися за консультацією до спеціаліста цього закладу. Щтро вдячний за допомогу.
Владислав
Неподалік від мого дому відкрилася нова клініка "Оксфорд Медікал". Одного разу виникла нагальна потреба звернутися за медичною допомогою. Я вирішив піти саме у цю клініку. Залишився приємно вражений від ставлення та кваліфікації персоналу. Дякую!
Віолета
У мене виникла невеличка проблема зі здоров'ям, друзі порадили новий медичний центр "Oksford Medikal Irpinʹ" що на Університетській, 2/1. Невдовзі я зрозуміла що не помилилася у своєму вибору. Дуже хороша клініка, чудовий персонал, та якісне обслуговуваннч. Буду брати приклад із своїх друзів та рекомедувати цю клініку знайомим.
Ірина
Без якісної допомоги акушер – гинеколога, а саме Чилингарян Ануш, я не змогла б народити повноцінну здорову дитину. Так як я сама по собі дуже худа і маленька, виношування дитини стало проблемою. На протязі всієї вагітності, я здавала всі необхідні аналізи, які назначали. Правильна і вірна робота зробила свою справу. Я найщасливіша мама у Світі.
Київ м. Ірпінь, вул. Університетська, 2/1 (корп. 3)
Оксфорд Медікал в м. Ірпінь спеціалізується на наданні лікувальних і діагностичних послуг для дорослих і дітей за наступними напрямками: ультразвукова діагностика, терапія та педіатрія, гінекологія, неврологія, маммология, офтальмологія, отоларингологія, проктологія, флебологія. У клініці Oxford Medical також можна записатися на прийом до ендокринолога,...
  • УЗД сечового міхура 500
Київ, вул. Оболонська Набережна 1, корпус 2
м.Оболонь 36 7 м.Почайна 35 11
Київ с. Коцюбинське, вул. Доковская, 14/1
Олтім Клінік — це медичний центр, що надає комплексні послуги з більш ніж 20 напрямків. Величезний досвід у поєднанні з регулярним підвищенням рівня кваліфікації дозволяє надавати якісні послуги. Комплексний підхід — це ключова перевага медичного центру. Ми працюємо з пацієнтами будь-якого віку, включаючи дітей першого року життя.
  • УЗД органів сечовивідної системи 699
  • УЗД сечового міхура 399
  • УЗД сечового міхура з визначенням залишку сечі 650
Академія вашого здоров'я на Спаській — це багатопрофільний медичний центр, який надає широкий спектр послуг, починаючи від первинної діагностики і закінчуючи реабілітацією після перенесених захворювань, в тому числі коронавірусної інфекції.
  • УЗД сечового міхура 3D 390
Багатопрофільна медична клініка "Ендокрин Медікал" спеціалізується на захворюваннях ендокринної системи, а також здійснює терапію широкого спектру хвороб. Тут працюють лікарі-ендокринологи вищої кваліфікації, кандидати та доктори наук. У штаті клініки терапевт, гастроентеролог, гінеколог, невропатолог, анестезіолог, лікар ультразвукової діагностики.
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д
м.Оболонь14 2 м.Мінська20 3
Медичний центр "Гравімед" - це клініка сучасної жінки. Місце, де ми комплексно піклуємось про жіноче здоров’я на усіх етапах життя, включаючи профілактику, діагностику та лікування захворювань, планування і ведення вагітності, післяпологове відновлення, а також різноманітні косметологічні процедури для вашої краси, впевненості та відмінного самопочуття.
  • УЗД сечового міхура з визначенням об'єму залишкової сечі 350
  • УЗД сечовидільної системи (нирки, сечоводи, сечовий міхур) 400
Київ вул. Хорива, 3 А , Поділ
м.Контрактова площа3 2 м. Поштова площа15 8 м.Золоті ворота30 10
Медицинский центр Особливий створений для довготермінового спостереження дітей з народження до повноліття. Здоров'я дитини оцінюється комплексно командою кваліфікованих фахівців. Тут працюють педіатри, неонатологи, логопед, фізіотерапевт, психолог, ЛОР, офтальмолог, хірург, кардіолог, дерматолог та інші вузькі фахівці.
  • УЗД нирок і сечового міхура з визначенням залишкової сечі 785
  • УЗД сечовидільної системи (нирки і сечовий міхур) 650
  • УЗД сечового міхура (без визначення залишкової сечі) 400
  • УЗД сечового міхура (з визначенням залишкової сечі) 500
Київ вул. Петрицького, 17 (ЖК "Відпочинок")
м.Святошин14 10 м.Житомирська18 6
Медичний центр "МедЛена" - центр лікувально-діагностичного і консультативного профілю, спеціалізується на комплексній програмі обстеження і лікування в області жіночого і сімейного здоров'я, включаючи суміжних фахівців.
  • УЗД органів сечовидільної системи (нирки, сечоводи, сечовий міхур, передміхурова залоза у чоловіків) 470
Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А
Багатопрофільна клініка сімейної медицини "Пульс" надає такі послуги: консультація сімейного лікаря, педіатра, гінеколога, УЗД, отоларинголога, офтальмолога, уролога, кардіолога, ендокринолога, дерматолога, ортопеда-травматолога, хірурга, гастроентеролога, невролога, повний спектр лабораторних аналізів, вакцинації, виклик лікаря додому тощо.
  • УЗД сечового міхура 150
Київ пр-т Науки, 60а (офіс №3)
м.Голосіївська40 10 м.Деміївська46 9 м.Видубичі59 13
Медичний заклад Ваш доктор (Медицинская практика) є багатопрофільним. Він має три головні спеціалізації: гінекологія, стоматологія та ультразвукова діагностика.
  • УЗД сечового міхура 170
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10
м.Лівобережна7 2 м.Дарниця16 10 м.Гідропарк26 5
Багатопрофільний медичний центр "Клініка Нова" використовує широкий діапазон діагностичних і терапевтичних послуг для виявлення і лікування різних захворювань. Провідні напрямки роботи медцентру: акушерство і гінекологія, педіатрія, терапія, кардіологія, гастроентерологія, урологія, проктологія, ендокринологія, хірургія, дерматокосметологія і...
  • УЗД сечового міхура 300
  • УЗД сечового міхура з визначенням залишкової сечі 350