Сторінка 3. УЗД органів малого тазу в Києві

Сб Нед Цілодобово
Гарбар Ілона Віталіївна
Все пройшло супер
Валерий
Уютная клиентка, вежливый персонал. Благодарен врачу Тищенко Владимиру, за профессионализм и чуткое отношение к пациенту. Рекомендую.
Приняли быстро, обстановка спокойная, укол сделали аккуратно, гематомы не появилось.
ІГОР
Все професійно

Прочитала непогані відгуки і сходила до уролога Кравченка А. В. Що одразу ж не сподобалося- повний ігнор за рецепцією - хто я, що я, чому прийшла- нуль емоцій, простоявши 5 хвилин, я повідомила хто я до кого прийшла і на який час, на що адміністратор махнула головою, не відриваючись від телефона, і опустила голову, спілкуючись далі по телефону. Щодо прийому уролога, то це 5 хв і діагноз готовий, 650 грн за 5 хв - ви серйозно? На сайті, до речі, вказано було 500, ніхто і не збирається виправляти, а це неправдива інформація, що наводить на невеселі думки, що Біо плюс не сильно хвилюється за свою репутацію. Повірте, я маю з чим порівнювати, тому більше звертатися не буду і не пораджу знайомим

Відповідь адміністрації клініки:

Дякуємо Інна за Ваш відгук! Нам дуже прикро, що склалася така ситуація. Лікар Кравченко О.В. оперуючий лікар-уролог, кандидат медичних наук, досвід роботи спеціаліста більше 20-ти років. Лікар завжди запитує пацієнта чи є питання, чи все зрозуміло. Досвід лікаря дає змогу проводити консультацію швидко, але максимально корисно для пацієнта. У всіх пацієнтів різні проблеми, кожному потрібен різний час на вирішення своїх питань. Щодо адміністратора, приносимо свої вибачення, проведена бесіда та винесена догана.

Надин
Все специалисты классные професионали. Неоднокатно посещала данную клинику и каждый раз довольна.
Київ вул. Осіння, 33
м. Академмістечко6 2 м.Житомирська27 12
Сучасна амбулаторія сімейної медицини "Юлія" надає послуги з діагностики захворювань за допомогою різнопланових методик. Прийом ведуть 16 фахівців в галузі гастроентерології, гінекології, дерматології, дієтології, кардіології, мамології, офтальмології, неврології, проктології та отоларингології.
  • УЗД органів малого тазу (експертне) 700
Био Плюс
Київ пр-т Миколи Бажана, 30
м.Харківська11 7 м.Позняки12 2
Багатопрофільний медичний центр "Біо Плюс" спеціалізується на проведенні різного роду діагностичних методів обстеження пацієнта з подальшою консультацією лікаря. Прийом ведуть педіатр, терапевт, сімейний лікар, кардіолог, ЛОР, дерматовенеролог, невропатолог, гематолог, ревматолог, хірург, імунолог-алерголог та ін.
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансабдомінально) 600
  • УЗД гінекологічне (вагінальний датчик) 600
Cеть клиник "Амеда"
3,0
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Південна, 7
р.Святошинський
Сучасна багатопрофільна сімейна клинка Амеда на Софіївській Борщагівці з 2013 року займається діагностикою, лікуванням і профілактичними заходами в різних областях медицини для дітей і дорослих.
Сеть клиник Viva
Акції
Київ ш. Харківське, 49 А , Дарниця
м.Харківська36 8 м.Позняки46 9 м.Вирліца41 10
Клініка Viva на Харківському шосе — це багатопрофільний медичний центр для дорослих і дітей, який надає всі види медичних послуг, включаючи амбулаторні обстеження, планові прийоми пацієнтів з різних напрямків з проведенням фізіотерапевтичних методів лікування.
  • УЗД органів малого тазу трансабдомінальне 690
  • УЗД органів малого тазу трансвагінальне 790
  • УЗД органів малого тазу (педіатрія) 690
  • УЗД трансабдомінальне органів малого тазу у чоловіків (передміхурова залоза, сім’яні пухирці, простатичний відділ уретри, сечовий міхур), без нирок 690
  • УЗД трансректальне органів малого тазу у чоловіків (передміхурова залоза, сім’яні пухирці, простатичний відділ уретри, сечовий міхур) 790
Київ вул. Деміївська, 13
м.Деміївська11 9 м.Голосіївська13 5
"Verum expert clinic — спеціалізований центр здоров'я експертного рівня і узгодженого медичного обслуговування. особливості клініки "
  • УЗД органів малого тазу на апараті VOLUSON E8BT15/ MINDRAY DC-80 690
  • УЗД органів малого тазу 560
  • УЗД органів малого тазу лікар д.м.н. 680
  • УЗД вен малого тазу 780
Cеть клиник "Амеда"
4,0
Київ пр-т Повітрофлотський, 51
м.Вокзальна50 13 м.Політехнічний інститут62 15 м.Олімпійська27
Клініка Амедіа на Пр.Воздухофлотскій надає послуги: медичне обстеження, ЕКГ, УЗД, забір матеріалу для досліджень, реабілітація різного роду патологій у дітей, маніпуляції, спостереження за дітьми, що часто хворіють, фітотерапія, гомеопатія.
SENSAVI, сеть клиник
9,2
Акції
Київ пр-т Голосіївський, 30 Б
м.Деміївська1 1 м.Либідська36 2
Медичний Центр SENSAVI на м. Деміївська надає допомогу кваліфікованих фахівців в області амбулаторної хірургії, дерматології, дитячої дерматології, медичної косметології, трихолог, подології, лазерної епіляції, гірудотерапії, рефлексотерапії (голковколювання). Є ліцензії на всі види послуг, що надаються.
  • УЗД ОМТ(маточн.труб + яєчників + матки) 600
Київ вул. Щербаківського 45 А, 2 поверх
м. Нивки
"Медсейв +" - багатопрофільний медичний центр , що спеціалізується у наданні ефективної медичної допомоги для усієї сім’ї завдяки команді досвідчених фахівців, наявності високоточного діагностичного обладнання та приділенню максимальної уваги кожному пацієнту.
  • УЗД органів малого тазу 650
  • УЗД органів малого тазу 650
Київ бул. Вацлава Гавела, 4
м. Берестейська22 9 м.Шулявська30 8
Багатопрофільна клініка "Гіппократ" заснована в 1999 році. Ця приватна установа, стала згодом торговою маркою, однією з перших була акредитована українським Міністерством охорони здоров'я.
  • УЗД органів малого тазу 360
Київ пр-т Степана Бандери, 17/1 , Петрівка
м.Почайна9 4 м.Оболонь22 3
Хірургічний центр повного циклу "CitiDoctor" надає весь обсяг кваліфікованої медичної допомоги від діагностики, оперативного або медикаментозного лікування до реабілітації і профілактики захворювань. У клініці пацієнтів приймають пластичні хірурги, хірурги, гінекологи, ортопеди-травматологи, проктологи і т.д.
  • УЗД органів малого тазу у чоловіків 825
  • УЗД органів малого тазу у жінки 600