Медельвейс (Medelveys), медичний центр на Щербаківського

м. Нивки11 5 м.Сирець35 15
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Медичний центр Medelveys (Медельвейс) на Щербаківського — клініка, яка спеціалізується на наданні широкого спектру послуг. У центрі можна записатися на прийом до андролога, гінеколога, гастроентеролога, сімейного лікаря, уролога, невролога, дерматолога, кардіолога і іншим лікарям.

Медельвейс (Medelveys), медичний центр на Щербаківського, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• УЗД калитки з доплером
  • Ультразвукова доплерографія вен верхніх кінцівок
  • Ультразвукова доплерографія вен та артерій верхніх кінцівок
  • Ультразвукова доплерографія вен та артерій нижніх кінцівок
  • Кардіотокографія (КТГ)
  • УЗД вагітних І триместри (11-14 тиж)
  • УЗД вагітних І триместри (11-14 тиж) двійня
  • УЗД вагітних ІІ триместри (18-22 тиж)
  • УЗД вагітних ІІ триместри (18-22 тиж) двійня
  • УЗД вагітних ІІІ триместри (32-36 тиж)
  • УЗД вагітних ІІІ триместри (32-36 тиж) двійня
  • УЗД жовчного міхура після пробного сніданку
  • УЗД лімфатичного вузла (1 група)
  • УЗД молочних залоз
  • Аміак в плазмі крові
  • Білірубін загальний, прямий, непрямий
  • Білірубін загальний
  • Консультація гастроентеролога
  • Консультація гастроентеролога повторна (протягом 14 днів від первинної)
  • Консультація акушер-гінеколога
  • Консультація акушер-гінеколога повторна (протягом 14 днів від первинної)
  • Консультація акушер-гінеколога + схема лікування
  • Кріодеструкція новоутворень шкіри (1 шт) в гінекології
  • Кріодеструкція новоутворень шкіри (1-3 шт) в гінекології
  • Кріодеструкція новоутворень шкіри (більше 3 шт) в гінекології
  • РХТ видалення утворень папілом, кондилом, гемангіом, інше1 шт.
  • РХТ видалення утворень папілом, кондилом, гемангіом, інше до 3 шт.
  • РХТ видалення утворень папілом, кондилом, гемангіом, інше більше 3 шт.
  • Консультація дерматолога
  • Консультація дерматолога повторна (протягом 14 днів від первинної)
  • Кріодеструкція новоутворень шкіри (1 шт) (дерматологія)
  • Кріодеструкція новоутворень шкіри (1-3 шт) (дерматологія)
  • Кріодеструкція новоутворень шкіри (більше 3 шт) (дерматологія)
  • Радіохвильове видалення утворень (кондиломи, папіломи 1-3 шт) гемангіоми (дерматологія)
  • Радіохвильове видалення утворень (кондиломи, папіломи більше 3 шт) гемангіоми (дерматологія)
  • Дерматоскопія (до 3 елементів)
  • Консультація кардіолога
  • Консультація кардіолога повторна (протягом 14 днів від первинної)
  • Консультація мамолога
  • Консультація мамолога повторна (протягом 14 днів від первинної)
  • Баночний масаж
  • Дренажний масаж
  • Масаж лімфодренажний (сідниці, стегна, живіт)
  • Загальний розслаблюючий масаж (дорослі)
  • Масаж голови
  • Масаж верхних кінцівок
  • Масаж молочних залоз
  • Масаж нижніх кінцівок
  • Масаж попереково-крижової зони
  • Консультація невролога
  • Консультація невролога повторна (протягом 14 днів від первинної)
  • Паравертебральна блокада
  • Блокада без препарата
  • Паравертебральні ін'єкції
  • Консультація ортопеда-травматолога (по вул. Щербаківського,42)
  • Консультація ортопеда-травматолога повторна (по вул. Щербаківського,42; протягом місяця від первинної)
  • Консультація ЛОР
  • Консультація ЛОР повторна (протягом 14 днів від первинної)
  • Видалення (промивання) сірної пробки
  • Промивання носа по Проєцу (кукушка) з медикаментами
  • Промивання лакун мигдаликів з медикаментами
  • Видалення інородних тіл з пророжнини носа
  • Видалення інородного тіла з глотки
  • Видалення інородного тіла з вуха
  • Введення турунди з лікарським засобом
  • Консультація терапевта, сімейного лікаря
  • Консультація терапевта, сімейного лікаря повторна (протягом 14 днів від первинної)
  • Консультація лікаря дистанційно (онлайн )
  • В/м, п/ш ін'єкція
  • В/м ін'єкція з препаратом
  • В/в ін'єкція
  • Постановка в/венного катетора (1 маніпуляція)
  • В/в ін'єкція з препаратом
  • В/в крапельне вливання
  • Консультація уролога
  • Консультація уролога повторна (протягом 14 днів від первинної)
  • Консультація уролога + схема лікування
  • Інстиляція уретри (урологія)
  • Інстиляція сечового міхура (урологія)
  • Катетеризація сечового міхура
  • Видалення сечового катетера
  • Масаж передміхурової залози (1 сеанс)
  • Урологічна перев'язка
  • Ще...
  • Консультація хірурга (по вул. Щербаківського,42)
  • Консультація хірурга повторна (по вул. Щербаківського,42; протягом місяця від первинної)
  • Взяття матеріалу для біопсії утворень під місцевою анестезією з гістологічним дослідженням
  • Консультація ендокринолога
  • Консультація ендокринолога повторна (протягом 14 днів від первинної)

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
22 квітня '20р.
Клиника по Щербаковского. Высококвалифицированные врачи, приятные в общении, отвечают на все вопросы, доступно обьясняют, доступные и адекватные цены. Особенная благодарность гинекологам -узи Юсибова.А.Д., Лесь Л.И. диагноз установили быстро(другие аля врачи не могли около 6 месяцев сказать что со мной, а тут за 5 минут), смотрели внимательно. Также хирург Казакан М.М. просто Бог, предложил альтернативы лечения, все аккуратно сделал и все гуд. Очень рекомендую, и буду только к вам обращаться. Спасибо огромное!!!
Maryna
Лікар дуже уважно слухає, задає питання, часу приділив навіть трохи більше, ніж триває прийом. Уже всім його порекомендувала і в разі чого, обов'язково буду записуватися саме до нього! Таких фахівців дуже важко знайти у нашому місті.
Ханума
Я залишилася дуже задоволена, після відвідин лікаря. Три попередніх лікаря намагалися лікувати симптоми, замість того, щоб знайти причину виникнення проблеми. Все детально пояснив, навіщо і чому. Отримала всю необхідну мене інформацію.
Мира
Алена Романовна мой лечащий врач. Ровно с подросткового возраста у меня начались серьезные отклонения по части гинекологии. Попала к специалисту случайно, понравилось ее отношение. Назначенная терапия помогла, теперь периодически посещаю врача для консультирования и поддержки.
Яна Викторовна помогала мне бороться с сильными болями в спине и шее. Я попала в сложное ДТП, помощь реабилитолога очень требовалась. Попала к Яне Викторовне, и осталась. После нескольких приемов стало легче, движения давались не так сложно. Сейчас мое тело восстановлено практически на 90%. Я очень рада что попала к доктору Кикоть.
Олег
Татьяна Константиновна всегда на страже моего общего состояния. После гриппа у меня появились боли в сердце. Обратился сразу же к специалисту. Она дала мне ценные рекомендации, и действительно стало легче. Осложнения получил случайно, решил заняться самолечением, да не повезло. Теперь в любой ситуации иду к доктору Терлецкой.
Вера
Играя с маленьким солдатом, сын засунул его в нос. Хорошо, что неподалеку от нас размещен медицинский центр Медельвейс,что на Щербаковского. Мы были поражены, как быстро и без хирургического вмешательства с инородным телом было покончено. Врачи показали себя с хорошем стороны. С того случая вся наша семья ходит только сюда.
Яна
Мы с мужем очень давно планировали ребенка. Но только четыре месяца назад я узнала, что беременна. Записалась в медицинский центр Медельвейс, чтобы вести беременность. Мне здесь очень нравиться. Чувствуется, что люди здесь работают действительно по призванию. Рекомендую.
Игорь
Медицинский центр Медельвейс на Щербаковского для нашей семьи стал как родной дом. Здесь работают отличные специалисты, знают свое дело. Не раз приходилось обращаться и всегда лечение проходило гладко. Услуги предоставляют качественно, приятная атмосфера.
Олег
У меня начало развиваться плоскостопие, потому я обратился к Георгию Константиновичу за помощью. Он провел осмотр и для профилактики назначил мне специальную обувь. Это помогло мне вообще забыть про боли в ногах. Очень благодарен Георгию Константиновичу за подход к пациентам.
Ира
Вывихнула недавно руку – боль адская, еще и испугалась очень. Но Георгий Константинович настоящий профессионал – успокоил меня и вправил быстренько. Назначил мне курс реабилитации, после него рука наконец-то вернулась в привычное состояние.
Максим
01 травня '18р.
Обратился с вопросом ожогов на коже. Доктор провела осмотр и назначила лечение. Так же были даны рекомендации по другим моим кожным проблемам. В общем понравилось, что доктор проявила внимание и дала объяснения почему может происходить мои болячки. Буду еще наблюдаться. Cпасибо
Зверніть увагу на інші клініки:
Інститут вертебрології і реабілітації на Подолі входить до мережі клінік, розташованих в Києві та інших регіонах України, що спеціалізуються на лікуванні захворювання спини і суглобів. На базі Інституту використовується унікальна фінсько-німецька методика лікування рухом за допомогою високотехнологічних тренажерів David.
Наркологічний центр "Свобода" в Києві спеціалізується на комплексній психологічній і соціальній реабілітації пацієнтів, які страждають від хімічної та нехімічної залежностей. Лікарі клініки мають багаторічний досвід роботи у цьому напрямку й надають ефективну лікувально-реабілітаційну допомогу.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Доктор Рудчук — це остеопат, реабілітолог, атластерапевт, остеопат і кінезіотерапевт в одній особі. Основний напрямок діяльності фахівця — відновлення руху, загубленого внаслідок дорожньо-транспортних пригод та інших травм.
Пн: 11:30-19:00 Вт: 11:30-19:00 Ср: 11:30-19:00 Чт: 11:30-19:00 Пт: 11:30-19:00 Сб: 11:30-19:00
Дніпролаб на Закревського — діагностичне відділення мережі, яке спеціалізується на проведенні всіх видів лабораторних досліджень та взяття аналізів.