Кіщак Вікторія Ігорівна

Гастроентеролог
Консультація 650/600 грн.
Лікар-гастроентеролог проводить консультативний прийом і діагностику захворювань внутрішніх органів, інтерпретує результати лабораторних та інструментальних методів дослідження. Займається лікуванням захворювань гастроентерологічного профілю, проведенням УЗД

Лікар працює в клініках:
Львів 6-й Скнилівський провулок, 8 р.Франківський

Оксана Іванівна
Давно мучила печія,якось завжди справлялась самостійно,але не того разу.Клініку Gastrolife порадили знайомі. Сподобалась і сама клініка,розташування поруч з твк «Південним»,так як тут працюю,було зручно через обідню перерву звернутись на консультацію.Вікторія Ігорівна все детально розказала щодо мого стану.Розпочала лікування.
Ольга О.
Кіщак Вікторія Ігорівна- доказовий лікар. Лікування проводилось згідно протоколів.
Петро
Хороший та уважний лікар! Призначене лікування-ефективне!
Ганна
Була на консультації Кіщак В.І. Дуже задоволена. Лікар уважна, вислухала усі деталі, оглянула, призначила ефективне лікування, від якого одразу на наступний день відчула полегшення.
Олена
Гастролайф це любов)))«Привела» сюди і маму, і чоловіка. Вікторія Ігорівна справилась з усіма нашими станами.
Антоніна Р.
У клініці Гастролайф опинилась випадково. За рекомендацією і спільними скаргами з подругою одразу записалась на дихальний тест щоб визначити бактерійний ріст через постійне здуття. Тест виявився позитивним, вже тоді потрапила на консультацію до Кіщак В. І. для призначення лікування.Повторний тест, він негативний. Симптоми зникли. Рекомендую і клініку, і лікаря!
Марія
У Вікторії Ігорівни лікувала застій жовчі. Ось вже після повторної консультації після проведеного лікування- радію, що все гаразд.
Олексій
13 травня '23р.
Потрапив до лікаря через страхову; Дуже зручно,що клініка співпрацює зі страховими компаніями.

• ЛНМУ імені Данила Галицького 2019 р
  • ЛНМУ імені Данила Галицького 2021 р – спеціалізація ультразвукова діагностика
  • Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика 2022 р – спеціалізація гасроентерологія

• XXV Національна школа гастроентерологів, гепатологів України «Актуальні діагностичні та терапевтичні досягнення в гастроентерології і гепатології»
  • «PRO GASTRO: кишечник і не тільки»
  • «Печінкова недостатність»
  • «Пацієнт з діареєю: що робити та куди бігти?»
  • «Міфи та реалії сучасної діагностики в гастроентерології»
  • «УЗД кишківника»
  • «Ультразвукова діагностика в гастроентерології»

• Член Української гастроентерологічної асоціації

Лікар-гастроентеролог надає послуги

• проводить консультативний прийом і діагностику захворювань внутрішніх органів,
  • інтерпретує результати лабораторних та інструментальних методів дослідження.
  • Займається лікуванням захворювань гастроентерологічного профілю,
  • проведенням УЗД

Лікар-гастроентеролог займається лікуванням захворювань

• гастроезофагальну рефлюксну хворобу,
  • гастрит,
  • дуоденіт,
  • виразкову хворобу шлунку та дванадцятипалої кишки,
  • хвороби жовчовивідних шляхів