Головчанський Станіслав Олександрович

Хірург, Проктолог
лікар першої категорії
Лікар хірург-проктолог першої категорії. Володіє сучасними методами діагностики та лікування проктологічних захворювань. Виконує видалення геморою, анальних тріщин, нориць, епітеліальних куприкових ходів, поліпів та ін.

Марія
Після того,як я була на консультації у Головчанського Станіслава Олександровича-чудової людини,кваліфікованого лікаря і надзвичайно тактовного чоловіка,я пожаліла тільки про одне-Чому я так довго не наважувалася піти і вирішити свою ,,делікатну,,проблему. Щиро Вам дякую,Станіслав Олександрович!
Музика Наталія
Від себе хочу сказати що це лікар від Бога!!!Була у нього на прийомі в Обласній лікарні, щиро вдячна за його професійну допомогу.Більше б таких лікарів зустрічалось!!!Побачивши його у центрі Корона Мед, була приємно здивована. Тому раджу всім Станіслава Олександровича!!!Велике йому ще раз дякую!!!!
Юрій
Можу сказати,що цe Лікар з вeликоі літeри.Я йшла до нього на консультацію з думкою про тe,що мeні потрібна опeрація,так мeні сказав інший проктолог,у якого я консультувалася.Алe отримавши дeтальну консультацію у Станіслава Олeксандровича,я забула,що у мeнe є проктологічні проблeми,точнішe були. Я дужe вдячна цьому Лікарю!
Орися
Дуже хороший лікар. Професіонал.
Леся
24 травня '21р.
Була на прийомі у Станіслава Олександровича, а потім записала ще свого чоловіка. Задоволені на всі 100% прийомом лікаря! Дуже уважний, приємний і кваліфікований лікар. На консультації з ним забуваєш про сором, і почуваєш себе ненапружено. Все дуже гарно пояснив, порадив, надав рекомендації мені і призначив лікування чоловікові. В подальшому при потребі і надалі будемо звертатися до нього.
Олександр
Хороший лікар. Рекомендую. Був в нього в Коронамед.
Юлія
Оперувалася в Станіслава Олександровича. Велика подяка за професійність і саме головне за психологічний комфорт!