Гикавчук Марта Олегівна

Педіатр
лікар другої категорії
Лікар ІІ кваліфікаційної категорії. Займається діагностикою та лікуванням дитячих захворювань у віці від 0 місяців до 18-ти років, консультує з приводу правильного вигодовування, антропометричних даних дитини, вакцинації, проводить корекцію способу життя дитини. Прийом відбувається в цікавій та захоплюючій для дитини формі.

Лікар працює в клініках:
Тернопіль пр-т Степана Бандери, 41
Тернопіль вул. Качали, 5

Марта
Ми консультувалися у Марти Олегівни з приводу вакцинації. Вона надала вичерпну консультацію, оглянула дитину. Лікарка нам сподобалася, тому надалі ми плануємо в неї спостерігатися.
Олеся
Дуже уважний і професійний лікар

• 2005 - 2011 рр. — навчалася на факультеті лікувальна справа в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я.Горбачевського.
  • 2011 - 2013 рр. — проходила інтернатуру по спеціальності "Педіатрія" на базі ФПО ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського.
  • 27.06.2013 р. — отримала сертифікат спеціаліста "Лікар - педіатр".

• 2014 р.— підвищення кваліфікації на циклі ТУ на базі Львівського національного медичного університету ім. Д.Галицького Дитяча кардіоревматологія.
  • 2015 р. — підвищення кваліфікації на циклі ТУ на базі НМАПО ім. П.Л.Шупика " Вибрані питання інфекційних захворювань у дітей".
  • 2016 р. — підвищення кваліфікації на циклі ТУ на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти " Амбулаторно - поліклінічна допомога дітям з патологією органів травлення ".
  • 2016 р. — передатестаційний цикл з фаху "Педіатрія" на базі ФПО ТДМУ ім І.Я.Горбачевського.
  • 2016 р — присвоєна друга кваліфікаційна категорія із спеціальності "Педіатрія ".
  • 2019 р. — участь у конференції з міжнародною участю "Комплексний підхід до лікування найбільш розповсюджених захворювань у дітей".