Дубей Наталія Василівна

Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Лікар акушер-гінеколог, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікування жіночих хвороб, що передаються статевим шляхом, лікування порушень гормонального фону, методиками лікування ерозії шийки матки шляхом лазерної коагуляції, медикаментозне переривання вагітності. Є співавтором та автор понад 70 наукових статей (на тему спадкових та набутих коагулопатій- кровотеч).

Лікар працює в клініках:
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28) р.Франківський
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський

Евгения
Якісна робітниця, яка знає своє діло, звернулась тому що боліло мене в цій області , якісне обслуговування і якісний підхід до діла зробили результат , через 2 тижня уже все пройшло..дуже дякую за якісну роботу!
Дарья
На приеме у Дубей это вам не в женской консультации. Без очередей, индивидуальный подход и 100% результат,..где то так!
Звернулася до неї за допомогою і не пожалкувала!
Алла
Были проблемы со здоровьем, через пару месяцев их не стало.
Юлія
Що сподобалось у Наталі Василівни, так це людське ставлення. Лікувалась я без усіляких дорогих препаратів.
Всем женщинам советую этого специалиста
Я не перший раз у Дубей. Лікар завжди ввічлива, тактовна, уважна, знає як краще і швидко вилікувати.
03 травня '16р.
На приеме показалась мне порядочным и квалифицированным врачом
Вікторія
Наталія допомогла мені вирішити одразу дві проблеми. І одна з них тяглася ще з підліткового віку і ніхто з інших лікарів не міг призначити правильного лікування. Після проходження курсу лікування я стала повністю здоровою. Дякую вам! Тому однозначно раджу всім жінкам)
Марія
01 травня '20р.
Надзвичайно задоволена даним спеціалістом. Побачила проблему, яку не бачив інший лікар протягом 1 року і допомогла її усунути. Все гарно пояснює, навіть будучи у відпустці завжди відповідає на повідомлення і не одним словом, призначає якісне лікування.
Зоряна
Наталія Василівна чудовий лікар, знає свою справу, все добре пояснює і підбирає найякісніше лікування. Була я на прийомі в "Ново" там теж гарно, гарне обслуговування. Наталії Василівні я дуже вдячна. Дякую за те що допомогли мені завагітніти!

• Вінницький державний медичний університет ім. М. Пирогова, 1996 рік Спеціальність - акушер-гінеколог, лікар УЗД.

• 2013 рік - ПАЦ УЗД
  • 2016 рік. - ПАЦ з акушерства та гінекології.
  • 2012 рік - Fetal medicine Foundation (атестація за міжнародними стандартами правил проведення УЗД плода в 11-13 тижні)
  • 2015 рік -”Кровотечі в акушер/гінекологічній та хірургічній практиці” (Canada)
  • 2016 рік. - міжнародна школа по прентальній діагностиці плода (UK, London)
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, дитячий та підлітковий гінеколог, лікар УЗД
УЗД-спеціаліст, Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст