Абражевич Марта Михайлівна

Дієтолог-нутриціолог, Дієтолог
Лікар контролює схуднення та набір маси тіла, проводить корекцію дієти по стану здоров'я, навчає навичкам правильного харчування.

Лікар працює в клініках:
Львів 6-й Скнилівський провулок, 8 р.Франківський

Дмитро К.
Марта допомогла знизити показники золестерину до норми. За це їй вдячний. Не вірив, що вдасться обійтись без таблеток.
Ірина З.
Марта допомогла позбутись алергії, яка в мене була на дуже велику кількість продуктів. Перед тим була у алергологів та інших фахівців - всі показники були у нормі. Вже декілька місяців я взагалі не маю симптомів. Дякую!!!
Аліна М.
Звернулась до Марти з приводу дефіциту заліза. Як виявилось, у мене було ще багато інших станів, що сприяли цьому. раді. що потрапила до лікаря, адже коли є системний підхід - результат набагато кращий.
Світлана Мусієнко
Дієтолог Марта - це надзвичайний фахівець своєї справи. Настільки обширної інформації щодо свого харчування я ще не отримувала. Рекомендуватиму Марту усім знайомим!
Михайло Д.
Гарний спеціаліст. Боявся звертатись, бо думав що буде банальна робота з дієтологом - калораж, чіткі страви і тд. під час програми забув що взагалі працюю з дієтологом настільки комфортно вона проходила. результатом дуже задоволений.
Ольга Павлівна
Схудла разом з Мартою на 8 кг, і вага вже півроку не повертається. лікар не лише допомагає побудувати здоровий раціон, а ще й вчить його в подальшому складати самостійно.
Андріана Думич
Рекомендую Марту всім, хто мріє дізнатись як готувати корисні страви швидко і з простих інгредієнтів. Навіть не знала про такий бонус від програми!
Аня Нестеренко
01 травня '23р.
Дякую клініці Gastrolife за такого спеціаліста. Весь місяцб програми лікар була на зв`язку, я надсилала фото страв і Марта виправляла що не так. Це дуже мотивувало і допомагало.

• Міжнародний Інститут Інтегративної Дієтології
  • Європейський Інститут Дієтології Олени Яковенко