МРТ почек в Киеве (метро Политехнический институт)

МРТ заочеревинного простору (нирок та наднирників) 2500 грн
МРТ заочеревинного простору (нирок та наднирників) до та з контрастуванням 4000 грн
Найдена 1 клиника

Сб Вс
Не раджу нажаль майбутнім пацієнтом користуватись послугами. Можливо гарні лікарі та апаратура, але з безпосередньо як лікар можливо і гарна спеціалізація, а ось що стосується людський якостей абсолютно не задоволена. Людина похилого віку була при прийомі 72 роки зі своїми віковими проблемами. Ана наскільки біли нестримані працівника, який розумів, що перший раз людина знаходиться на такому обстеженні і робила в грубій формі зауваження про те, що пацієнт не правильно тримає голову, не правильно повертає. Грубила в грубій формі. Коли зробивши зауваження , що може будете спокійніше спілкуватись, на що вона відповіла, що таких клієнтів у мене дуже багато, тому я не зобов*язана спокійно спілкуватись. Якщо це булу людина молодого віку, то можливо це сприйняла б нормально, а так це не припустимо.
Оля
Проходила в этом диагностическом центре магнитно-резонансную томографию органов таза. Понравилось отношение персонала, аппаратура новая современная (по идее и облучения тогда не много). Уверена, что буду обращаться сюда снова.
СДС
Киев ул. Дегтяревская, 17 В
м.Лукьяновская8 2 м.Политехнический институт22 10
Специализированный диагностический центр «Современные диагностические системы» занимается всесторонним сканированием внутренних органов для определения причины заболеваний. Основные услуги — ультразвуковая диагностика, магнитно-резонансная томография, комьютерная томография.
Оксана, 14 мая '24г.

• МРТ заочеревинного простору (нирок та наднирників) 2 500
  • МРТ заочеревинного простору (нирок та наднирників) до та з контрастуванням 4 000