Сторінка 4. Клініки терапії в Києві

Сб Нед Цілодобово
Гарбар Ілона Віталіївна
Все пройшло супер
Субота Лідія Петрівна
Вітаю. Хочу поділитися враженнями після першого візиту, оскільки сама читаю відгуки та розумію що вони важливі при виборі клініки та лікаря. Однозначно раджу клініку Доктора Ісаєнко, дуже приємна та затишна атмосфера, приємний та ввічливий персонал. До лікаря Швець Юлії Олексіївни я привела свою маму з тривожно-депресивним станом. Лікар вислухала маму, вислухала мої питання та стурбованості, вивчила всю історію нашого лікування по кардіології та психотерапії. Розписала та грамотно і чітко розказала про метод лікування, по кожному препарату розказала чому і навіщо треба приймати саме в такій дозі та такий період. І головне для мене, не було виписано мішок препаратів, я вже втомилась скуповувати всю аптеку по рекомендаціям інших лікарів. Дякую лікарю та клініці, я місяць не могла потрапити та знайти компетентного фахівця.
Валерий
Уютная клиентка, вежливый персонал. Благодарен врачу Тищенко Владимиру, за профессионализм и чуткое отношение к пациенту. Рекомендую.
Приняли быстро, обстановка спокойная, укол сделали аккуратно, гематомы не появилось.
Київ вул. Генерала Шаповала, 2
м.Вокзальная м.Олимпийская м.Дворец Украина
  • Виклик лікаря додому 2 500
  • Консультація терапевта 800
Київ вул. Осіння, 33
м.Академгородок 6 2 м.Житомирская 27 12
Сучасна амбулаторія сімейної медицини «Юлія» надає послуги з діагностики захворювань за допомогою різнопланових методик. Прийом ведуть 16 фахівців в галузі гастроентерології, гінекології, дерматології, дієтології, кардіології, мамології, офтальмології, неврології, проктології та отоларингології. Приймає лікар: Тищенко Владимир Владимирович
  • Первинний прийом, огляд, консультація терапевта 750
  • Дексаметазон 0,4% №1 30
  • Фемофлор 16 1 400
  • Вимірювання внутрішньоочного тиску 150
  • Інстиляція уретри 150
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5
р.Голосеевский
Нова маштабна клініка з повним спектром медичних послуг. Унікальна концепція All in Onе. Ви можете отримати всі медичні послуги за один візит на одній локації : Консультації лікарів всіх спеціальностей, МРТ,КТ, Рентген, УЗД, Гастроскопія, Колоноскопія, будь-які аналізи. Аналіз крові менш ніж за годину. 4 операційних блоки, 10 палат реанімації, 60 одномісних палат стаціонара хірургічного та терапевтичного профілю. Дитячий стаціонар, невідкладна допомога. Приймають лікарі: Ходаковская Елена Викторовна, Лысак Юлия Владимировна, Стрибулевич Наталья Ивановна
  • Перебування в денному стаціонарі 4 229
  • Перебування в денному стаціонарі 2 689
  • Перебування в денному стаціонарі 4 739
  • Денне стаціонарне лікування в дитячій палаті в умовах стаціонару (1 година) 0-12 годин ( без вартості харчування та медикаментів) 579
  • Перебування в денному стаціонарі 2 199
Акції
Київ вул. Гната Хоткевича 8
м.Черниговская 5 1
Медичний центр «Лікар і я» - це клініка сімейної медицини. Співпрацює з НСЗУ (первинна-вторинна ланка медичної допомоги), можливо заключити декларації, на базі відділення знаходиться власна, сучасна лабораторія. У медичному центрі надаються консультації вузькопрофільних спеціалістів: лікарі загальної практики-сімейної медицини, терапії, наркології, психіатрії, гінекології, ендокринології, фізіотерапії, кардіології, народної і нетрадиційної медицини, функціональної діагностики, ультразвукової діагностики, неврології, клінічної лабораторної діагностики, проктології, хірургії, отоларингології, дерматовенерології, дерматології, алергології, пульмонології, гастроентерології, ревматології.
  • Консультація лікаря нетрадиційної та народної медицини 650
  • Консультація спеціаліста онлайн (30 хв.) 500
  • Консультація спеціаліста онлайн (60 хв.) 600
  • Консультація лікаря вдома (в робочий час, в межах Києва-лівий берег) 1 200
  • Консультація лікаря вдома (в робочий час, в межах Києва-правий берег) 1 500
Київ с. Коцюбинське, вул. Доковская, 14/1
Олтім Клінік — це медичний центр, що надає комплексні послуги з більш ніж 20 напрямків. Величезний досвід у поєднанні з регулярним підвищенням рівня кваліфікації дозволяє надавати якісні послуги. Комплексний підхід — це ключова перевага медичного центру. Ми працюємо з пацієнтами будь-якого віку, включаючи дітей першого року життя. Приймають лікарі: Белоус Наталия Евгениевна, Яровая Юлия Сергеевна
  • Внутрішньом'язова інфузія(медикаментозне забезпечення МЦ Олтім клінік) 150
  • Вимірювання ацетону експрес-тест 99
  • Внутрішньошкірна інфузія 70
  • Підшкірна інфузія 70
  • Крапельниця (без медикаментозного забезпечення) до 60 хв. 350
Академія вашого здоров'я на Спаській — це багатопрофільний медичний центр, який надає широкий спектр послуг, починаючи від первинної діагностики і закінчуючи реабілітацією після перенесених захворювань, в тому числі коронавірусної інфекції. Приймає лікар: Невингловская Алина Александровна
  • Консультація терапевта 630
  • Призначення малої схеми лікування 250
  • Призначення схеми лікування 490
  • Консультація провідного спеціаліста (терапевта) 800
  • Консультація спеціаліста 630
Київ вул. Щекавицька, 9 А , Поділ
м.Контрактовая площадь 11 5 м.Тараса Шевченко 13 7 м.Лукьяновская 34 11
Клініка пластичної хірургії «Nove Tilo» займається косметичною та реконструктивною хірургією. Лікарі клініки - першокласні фахівці високого рівня, які мають багаторічний практичний досвід.
  • Перебування в стаціонарі (доба) 2 746
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 8 , Позняки
м.Осокорки 12 10 м.Позняки 17 4
Добродій — клініка для всієї сім'ї, яка надає послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей, лабораторне та інструментальне обстеження. Доступна послуга виклику лікаря додому, оформлення довідок. Для вакцинації використовуються вакцини лідерів світового ринку вакцин Glaxo Smith Kline (GSK), Sanofi-Aventis. Приймає лікар: Пугач Алла Марьяновна
  • Виїзд лікаря на вакцинацію 450
  • Виїзд медсестри на вакцинацію 400
  • Оформлення справки в басейн 450
  • Оформлення довідки ЛКК 1 560
  • Оформлення міжнародного сертифікату імунізації 200
Київ вул. Панаса Мирного, 17
м.Печерская 10 5 м.Кловская 15 10 м.Олимпийская 29 11
ANACOSMA — клініка пластичної хірургії та естетичної медицини, яка більше 22 років займає лідируючу позицію серед anti-age клінік. Головне завдання клініки ANACOSMA — допомогти пацієнтам знайти себе серед чужої краси, розкриття внутрішньої краси, способу, зберігаючи його індивідуальність.
  • Консультація терапевта
Київ вул. Ломоносова, 73 В (оф. 59) , Голосієво
м.Голосеевская 40 7 м.Васильковская 17 4 м.Выставочный центр 11 4
Клініка "Надія" спеціалізується на лікування хворих з нефрологічними патологіями. Серед фахівців клініки — кандидати медичних наук. Приймає лікар: Родин Игорь Николаевич
  • Консультація терапевта 800