Панель пренатальної діагностики в Києві

Альфа-фетопротеїн (АФП, AFP) 210 грн
Пренатальна диагностика в першому триместрі (PAPP-bіlock, B-HGL) для скринінгу на ризики генетичних захворювань за додатковою програмою priska 600 грн
Скринінг І триместру вагітності 450 грн
Панель пренатальної діагностики 180 грн
Панель пренатальной диагностики «Родинне джерело Айвимед (IVMED), клиника» 115 грн
Пренатальний скринінг I триместру+PRISCA 500 грн
Альфа-фетопротеїн ( АФП ) 330 грн
Альфа-фетопротеїн АФП 210 грн
РАРР белок (USA) 250 грн
Протеїн А плазми, асоційованого з вагітністю (ПАПП-А, PAРP-A) (8-13 т.в.: PAРP-A, медіана (PAРP-A), МоМ (PAРP-A)) В0001 320 грн
Знайдена 181 клініка

Сб Нед Цілодобово
Андрій
Оперувався по ендопртезуванню колінного суглобу.Оперував Макаричак Павло Іванович. Чудовий хірург вищого класу, прекрасна чуйна людина! Дай боже йому здоров'я, наснаги. Я дуже вдячний цьому Лікарю за його працю і результат! Також велика дяка всім сестричкам і санітаркам за їх чуйне ставлення!
Роман
Делал операцию Велигоцкий Алексей Николаевич , всё ок , специалист отличный и человек позитивный. 5+
Мартюк Олександр Васильович
Дякую лікарю ортопеду-травматологу Горобцю Роману Миколайовичу,операційній бригаді та працівникам клініки за професіоналізм,чуйність.Операція по заміні колінного суглобу зроблена на високому професійному рівні. Бажаю всім здоров'я та миру.Рекомендую лікування в цій клініці
Біла Олена Ернестівна
Хочу выразить огромную благодарность Доктору-нейрохирургу Аксёнову Руслану Валерьевичу!!!! В это тяжёлое для всех нас время он нашёл возможность сделать мне очень непростую операцию, без которой я не могла двигаться! Всё было сделано на высшем уровне!!!!! Так же хочу выразить благодарность всему персоналу клиники: докторам, которые сопровождали операцию и персоналу, который выхаживал меня после! Я рекомендую эту клинику всем у кого есть возможность и необходимость в лечении и операции! Желаю всем Здоровья и Мира!
Центр женского здоровья
9,1
Київ ул.Бориса Гмыри, 16
м.Позняки 14 4
Спеціалізована клініка «Хелена» - це медичний заклад, який профілюється на гінекологічних захворюваннях жінки та на моніторингові жіночого здоров’я. У ньому працюють досвідчені гінекологи, спеціалісти з ультразвукової діагностики та професіонали лабораторних аналізів.
  • Панель пренатальної діагностики от 180
Київ пр-т Степана Бандери, 17/1 , Петрівка
м.Почайна 9 4 м.Оболонь 22 3
Хірургічний центр повного циклу "CitiDoctor" надає весь обсяг кваліфікованої медичної допомоги від діагностики, оперативного або медикаментозного лікування до реабілітації і профілактики захворювань. У клініці пацієнтів приймають пластичні хірурги, хірурги, гінекологи, ортопеди-травматологи, проктологи і т.д.
  • Білок, асоційований з вагітністю (PAPP-А) 300
  • Естріол некон’югований (Е3) 300
  • Плацентарний лактоген (HPL) 580
  • Альфафетопротеїн (АФП) - онко 300
  • Пакет №19 «Чоловіча онкопанель»: Раково-ембріональный антиген (РЕА), Альфафетопротеїн (АФП), Простато-специфічний антиген загальний (PSA), Простато-специфічний антиген вільний (fPSA), ПСА-коефіцієнт, Простатична кисла фосфатаза (РАР) 1 250
Київ вул. Володимира Винниченка, 4
м.Золотые ворота 19 9 м.Университет 24 10 м.Площадь Независимости 31 15
Багатопрофільний медичний центр "Універсум клінік" надає медичні діагностичні послуги, проводить лікування різних захворювань у дорослих і дітей.
  • Протеїн А плазми, асоційованого з вагітністю (ПАПП-А, PAРP-A) (8-13 т.в.: PAРP-A, медіана (PAРP-A), МоМ (PAРP-A)) В0001 320
  • Альфафетопротеїн вагітних (АФП, AFP) (13-24 т.в.: AFP, медіана (AFP), МоМ (AFP)) B0003 475
  • Естріол вільний/некон'югований (FE3) (14-21 т.в.: FE3, медіана (FE3), МоМ (FE3)) В0005 300
  • Естріол вільний/некон'югований (FE3) без розрахунку МоМ (14-40 т.в.) B0006 220
  • PRISCA I триместру вагітності за даними УЗД (10 т.в.+3 дн. - 13 т.в.+6 дн.: PAРP-A, Free β-HCG) В0501 705
Київ вул. Урлівська, 40
  • Пренатальная діагностика в 1-му триместрі (10-13 тиж.) 400
  • Пренатальная діагностика в 2-му триместрі (14-20 тиж.) 520
Київ вул. Раїси Окіпної, 5 , Левобережний масив
м.Левобережная 6 6 м.Дарница 24 5
Клініка АКСІМЕД — це клініка сучасної неврології. У медустанові надаються лікувальні, діагностичні та реабілітаційні послуги.
  • Естріол вільний 600
  • Плацентарний лактоген (HPL) 700
  • Пренатальний скринінг (PRISCA) I триместру вагітності (РАРР-А, бета-ХГЧ), розрахунок генетичних ризиків 1 200
  • Пренатальний скринінг (PRISCA) II триместру вагітності (ХГЧ, E3, АФП), розрахунок генетичних ризиків 1 300
Працює з
Пн: 09:00-20:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 09:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 09:00-20:00 Нд: 09:00-15:00
Київ вул. Осіння, 33
м.Академгородок 6 2 м.Житомирская 27 12
Сучасна амбулаторія сімейної медицини «Юлія» надає послуги з діагностики захворювань за допомогою різнопланових методик. Прийом ведуть 16 фахівців в галузі гастроентерології, гінекології, дерматології, дієтології, кардіології, мамології, офтальмології, неврології, проктології та отоларингології.
  • Пренатальна диагностика в першому триместрі (PAPP-bіlock, B-HGL) для скринінгу на ризики генетичних захворювань за додатковою програмою priska 600
  • Пренатальна диагностика в другому триместрі (B-HGL, AFP, естріол вільний) для скринінгу на ризу генетичних захворювань і вродженого вад розвитку за програмою пріпого ПРІСКА 650
  • Визначення білкового маркера PAPP (для вагітних) 330
  • Визначення вмісту естріолу 270
  • Визначення вільного естріолу 270
Био Плюс
Київ пр-т Миколи Бажана, 30
м.Харьковская 11 7 м.Позняки 12 2
Багатопрофільний медичний центр "Біо Плюс" спеціалізується на проведенні різного роду діагностичних методів обстеження пацієнта з подальшою консультацією лікаря. Прийом ведуть педіатр, терапевт, сімейний лікар, кардіолог, ЛОР, дерматовенеролог, невропатолог, гематолог, ревматолог, хірург, імунолог-алерголог та ін.
  • Скринінг І триместру вагітності 450
  • Скринінг ІІ триместру вагітності 500
Київ вул. Авіаконструктора Антонова, 2б (житловий комплекс "Шервуд")
м.Университет 47 28 м.Вокзальная 32 16
Медична клініка «Родинне джерело» - це спеціалізований центр, в якому займаються жіночим здоров’ям та репродуктивною медициною. У медичному закладі працюють фахівці з понад десятьох лікарських профілів: генетики, акушери-гінекологи, репродуктологи, урологи, андрологи, спеціалісти з ультразвукової діагностики, терапевти, ембріологи, ендокринологи, анестезіологи, реаніматологи та фахівці з молекулярної біології.
  • Панель пренатальної діагностики от 115
Київ вул. Олексія Терьохіна, 4 , Антифіївка
м.Почайна 27 7 м.Тараса Шевченко 34 7
АМЦ "Мудрий Лікар" — клініка, яка надає широкий спектр лікувально-діагностичних послуг за такими напрямками: лікування безпліддя, ведення вагітності та оперативна гінекологія. У центрі також можна записатися на прийом до педіатра і уролога.
Київ вул. Кловський узвіз, 18
м.Кловская 7 3 м.Арсенальная 20 6
Медична клініка «МедЦентрСервіс» - це багатопрофільний центр, який надає діагностичні та лікувальні послуги широкого профілю. У клініці працюють фахівці десятьох медичних галузей: спеціалісти з ультразвукової діагностики, дерматологи, косметологи, трихологи, гінекологи, урологи, венерологи, сексопатологи, проктологи і андрологи.
  • РАРР белок (USA) 250
  • Пренатальний скринінг I трім. + PRISCA 320