Клініки анестезіології в Києві (метро Іподром)

Можливо, вас цікавлять лікарі анестезіологи біля зуп. метро Іподром
Консультація лікаря - анестезіолога первинна 980 грн
Консультація анестезіолога 150 грн
Знайдено 6 клінік

Ходаківська Олена Степанівна
Лікар робила УЗД щитоподібної залози. Дуже ввічлива, уважна, задала необхідні питання мені, все пояснила. Лікар з гарним настріем!
Наталия
Очень приличная клиника, красиво оформлена, спокойная обстановка, очень приятный персонал, милые ,душевные люди! Желаю вам благополучия и процветания!)
Кануша
Про лікаря, як про людину та спеціаліста склалося гарне враження. Фахівець досить уважна. Вислухала мою проблему і швидко вирішила її. Мій візит зайняв близько 20 хвилин. Навіть не знала. що проблему можна так швидко та якісно вирішити.
Ганна Цап
Уважний, чуйний лікар. Дуже мені допомогла розібратися в проблемі моєї дитини, і все дуже добре та зрозуміло пояснила. Тепер буду чітко дотримуватися графіка лікування. Спасибі, Юлія Анатоліївна, за Вашу роботу! Рекомендую!
R+
8,3
Київ вул. Василя Касіяна, 2/1
м.Ипподром 8 4
Багатопрофільний медичний центр «R + Medical Network» на Касіяна входить в мережу сімейних поліклінічних центрів. Тут представлені медпослуги першої ланки, здійснюється малоінвазивна хірургія одного дня. У штаті філії акушер-гінеколог, анестезіолог, проктолог, сімейний лікар, гінеколог-ендокринолог та інші. Приймає лікар: Седлецкий Руслан Евгеньевич
  • Консультація лікаря - анестезіолога первинна 980
  • Консультація лікаря - анестезіолога повторна 735
  • Консультація лікаря - анестезіолога перед ендоскопічним дослідженням (пакетна послуга) 550
Київ вул.Героів Маріуполя 6
м.Ипподром 17 4 м.Теремки 34 5
Клініка працює пн.-пт з 8:00-16:00, сб 8:00-12:00 Прийом ведуть лікарі : терапевт, хірург, лікар ультразвукової діагностики, косметолог, реабілітолог. Клініка надає послуги: УЗД-діагностики, видалення доброякісних новоутворень шкіри. Оперативне лікування варикозу. Ударно-хвильова терапія. Доглядові , апаратні, ін’єкційні процедури для шкіри обличчя, шиї,декольте.
  • Консультація анестезіолога 150
  • Консультація анестезіолога 200
Київ вул. Ломоносова, 71 В
м.Выставочный центр 10 3 м.Ипподром 17 4
МЕДІЦЕНТР Україна спеціалізується в області отоларингології, офтальмології та неврології. Тут приймають дітей і дорослих.
Київ вул. Вільямса, 15 (корп. 1)
м.Ипподром 23 12 м.Выставочный центр 28 9 м.Васильковская 33 8
Спеціалізована клініка "VerMax" надає стоматологічні послуги будь-якого рівня складності. Центр почав функціонувати у 2005 році. У своїй роботі лікарі використовують тільки якісні зарубіжні матеріали.
Київ вул. Метрологічна, 17/1
м.Теремки 51 8 м.Ипподром 59 13
Olymed, GastroZentrum (ГастроцентрОлимед) — сучасна гастроклініка, спеціалізується на діагностиці та терапії захворювань кишкового тракту. Пацієнти приймаються у індивідуальному порядку за попереднім записом.
4,7
Київ вул. Юлії Зданавської, 58
м.Ипподром 16 6 м.Выставочный центр 22 4
Медичний центр існує з 2009 року. В центрі прийом ведуть провідні гінекологи вищої категорії. Клініка займається плануванням та веденням вагітності. У клініці приймають також мамолог, дерматолога, косметолог, масажист, гастроентеролог, остеопат.
  • Анестезія от 300