Сторінка 31. Терапевти в Києві

Виктор Павлович
Мы с женой уже в том возрасте, когда иметь своего лечащего врача просто необходимо. Для этого выбрали Наталью Ивановну. Это хороший специалист, относится к своей работе внимательно, всегда выслушает, дает отличные советы.
02 січня '17 г.
Матвей
Обращался к этому врачу с гриппом. Результат положительный. После визита остались хорошие эмоции. Без очереди, без хамства, без нервотрепки. Как раз то, что нужно пациенту, который себя не очень хорошо чувствует. Я доволен.
13 січня '17 г.
Марьяна
Марина Викторовна уже давно стала нашим семейнысм врачом. Обращайтесь к ней — не пожалеете.
25 червеня '16 г.
Кирилл
Поборол аллергию благодаря Анне Анатольевне, теперь все хорошо и болеть больше не хочу.
07 січня '17 г.
Денис
Спасибо за подробную консультацию, очень информативно.
01 червеня '16 г.
Были с сыном на консультации, врач приветлива и внимательна, мы очень довольны
29 травня '16 г.
Консультація від 600
Т
Терапевт
Діагностика та лікування захворювань внутрішніх органів у дорослих, призначення лабораторних та інструментальних обстежень, їх інтерпретація. Рекомендації що до профілактики системних захворювань, первинна діагностика та скерування до профільних спеціалістів; консультації з питань сезонної та планової вакцинації.
1 рік досвіду
Я лікар-терапевт із сучасними методами діагностики та лікування захворювань. Моя мета-допомогти зберегти здоров’я пацієнтів, користуючись протоколами МОЗ та науковими даними.
Ревматолог, терапевт
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-06-02
Терапевт, лікар виїздної служби
Терапевт
Про дану професію мріяла із дитинства. Найважливішим у своїй роботі вважаю розуміння пацієнта про свій діагноз та лікування, що максимально намагаюсь донести при ведені пацієнтів. Адже, чим краще пацієнт розуміє свій стан, тим ефективніше лікування та вища довіра до лікаря.
Терапевт, сімейний лікар, фахівець УЗ-діагностики
Лікар здійснює консультативний прийом пацієнтів із захворюваннями травної, дихальної та серцево-судинної систем. Виконує ЕКГ, УЗД органів черевної порожнини, нирок та щитовидної залози. Веде пацієнтів після оперативних втручань. Консультує з питань вакцинації.
Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар проводить амбулаторний прийом пацієнтів із захворюваннями внутрішніх органів. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, риносинусит, пневмонію, бронхіт та бронхіальну астму, цистит, гастрит, остеохондроз та СOVID-19. Консультує з питань вакцинації.