Сторінка 8. Пластичні хірурги в Києві

Алина
Профессионал. Молодчина. Спасибо!
27 серпня '16 г.
Делал инъекции ботокса. Выполнил все аккуратно и почти без боли
21 серпня '16 г.
Проблема с кожей лица у меня присутствовала с подросткового возраста. Прошло уже несколько лет, но кожа всё ещё в очень плохом состоянии. Что я только не делала, чтобы избавиться от прыщей: мази, крема, скрабы. После использования очередного неэффективного крема я обратилась за консультацией к косметологу. После назначенного курса лечения моя кожа стала гладкой и красивой, как у куклы, я и не надеялась на такой результат! Спасибо!
04 листопада '16 г.
Anton
После подросткового возраста кожа стала выглядеть плохо. Пришлось искать хорошего специалиста, обратилась к доктору Голоду. Рада, что сделала правильный выбор. Лечение результативное.
09 грудня '16 г.
Анжелика
Консультировалась по поводу груди. Буду делать у этого специалиста.
30 серпня '16 г.
Спасибо большое за красивый нос. После травмы немного изменилась его форма, поэтому для улучшения внешнего вида обратилась за консультацией пластического хирурга. Теперь всем довольна)))
04 листопада '16 г.
Пластичний хирург
Доктор Філонов Андрій Вікторович займається пластичною хірургією. Виконує всі види основних пластичних операцій по корекції форми носа, грудей, вух, грудей, стегон. Володіє ін'єкційними методами, займається видаленням утворень на шкірі, рубців і шрамів, встановлює імпланти. Удосконалює навички роботи на профільних семінарах та міжнародних форумах.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Челюстно-лицевой хирург
Доктор Ефісько Наталія Анатоліївна спеціалізується на хірургічної стоматології. Надає послуги проведення операцій на щелепі. Виконує всі види рино і блефаропластики. Також проводить щелепно-лицьове відновлення після травматичних ушкоджень, кісткову пластику. Крім того, робить липофилинг. Лікує гіпер- і гіпоплазію щелепи, альевеоліт, вивихи і переломи.
Київ пр-т Червонозоряний, 17 р.Солом'янський
Косметолог
Лікар-косметолог фахівець в області професійного догляду за обличчям зі шкірою будь-якого типу. Доктор робить підтяжку обличчя і тіла безопераційним методом. Надає послуги з різними видами масажу обличчя включаючи Beauty SPA
Пластичний хирург
Лікар флеболог, хірург вищої категорії професійної кваліфікації, кандидат медичних наук, спеціалізується на пластиці вушних раковин, маммопластике, ліпосакції живота. Надає послуги з нехірургічного омолодження тіла та обличчя, поліпшення форм грудей, обличчя, живота, реконструкції частин тіла. Проводить лікування варикозного розширення вен. Використовуючи сучасні технології ісправяет дефекти, удосконалює зовнішність пацієнта.
Косметолог
Лікар-косметолог працює в області оздоровлення і омолоджування організму. В роботі застосовує методики ін'єкційного і апаратного лікування шкірних захворювань, профілактики вікових змін шкірного покриву. Веде консультативний прийом пацієнтів з питань догляду за різними типами шкіри.
Київ вул. Срібнокільська, 22 м.Осокорки75м.Позняки174
Пластичний хирург
Лікар-пластичний хірург вищої категорії. Спеціалізується в області лазерної хірургії (ліпосакція, інтимна пластика, блефаропластика, видалення новоутворень доброякісних), ін'єкційних методик (контурна і об'ємна пластика, Диспорт, Ботокс), а так само на биоревитализация, біорепарація.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Хірург, Пластичний хірург
Хірург, загальний хірург, пластичний хірург
Спеціалізується на пластичній хірургії. Проводить пластичні операції на обличчі та тілі.
Пластичний хірург, хірург
Лікар спеціалізується на пластичній хірургії та загальній хірургії. Проводить ендоскопічні операції з виправлення перегородки носа, поліпозного риносинуситу, гіпертрофії аденоїдів, кіст та грибкових тіл гайморових та сфероїдальних пазух. Є автором понад 10 наукових статей.
Пластичний хірург