Лікарі нефрологи в Києві (метро Осокорки)

Алеся
Прекрасный специалист, очень внимательна. Обращалась с проблемами с почками и она точно поставила диагноз, все понятно обьястнила. Спасибо большое очень высокий уровень! Специалиста рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Екатерина
Красюк Ирина Васильевна - специалист высшей категории, ее современные методы лечения действительно эффективные. Знаю об этом не по наслышке, она не раз мне помогала.
23 грудня '19 г.
Терапевт, нефролог, УЗД-фахівець
Консультує пацієнтів, призначає обстеження, становить схеми лікування захворювань згідно з останніми сучасних методів, проводить консультації передопераційних пацієнтів, оцінку факторів передопераційного ризику. Здійснює запис та розшифровку ЕКГ, фізикальнедослідження пацієнта, контроль результатів лікування і подальше ведення пацієнта згідно езаболеванія, трактування результатів згідно інструментальних методів дослідження: екскреторну урографію, луна-кардіографію, КТ і МРТ знімків, УЗ діагностику органів черевної порожнини та нирок. Є автором більш 60т наукових робіт, 2 патентів
Записатися на прийом12 онлайн записів
Педіатр, неонатолог
Гоман Інна Олександрівна - лікар-педіатр вищої категорії, неонатолог другої категорії. Лікар здійснює підтримку вагітних, консультує з питань догляду за новонародженими і грудного вигодовування. Лікує хвороби, які з'являються в ранньому віці у дітей, дихальної системи та алергічні захворювання. Проводить профілактичні огляди, та ведення дітей з 0 місяців до 18 років.