Сторінка 3 Виклик невролога додому в Києві

Невропатолог
Київ с. Чайки, вул. Печерська, 4
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на неврології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі хвороби та патології, як: мігрені, больові синдроми, болі вздовж хребта, наслідки ЧМТ та інсультів, хворобу Паркінсона
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Напевно, це був мій підсвідомий вибір професії, адже в дитинстві я обожнювала гратись в лікаря. Коли в школі прийшов час обирати університет для вступу, то без вагань моїм вибором став медичний. Шлях до звання лікар, розпочато. На 4 курсі я закохалась в неврологію і зрозуміла, яку спеціалізацію хочу мати в майбутньому. Для мене, бути лікарем неврологом, це - про багатогранність клінічних кейсів кожного пацієнта, про діагностику, про комунікацію з хворими, про задоволення від досягнутого результату лікування.
Викликати лікаря додому
Стаж роботи неврологом 22 роки. Вузькоспеціалізоване направлення роботи – мігрень та інші цефалгії з використанням моноклональних антитіл. 12 років займаюсь проблемою хвороби Паркінсона та хвороби Альцгеймера. Регулярні відвідування міжнародних конференцій, статті в журналах неврології, регулярні доповіді лікарям на професійну тематику.
Київ вул. Левка Лук’яненка, буд. 21/14 м.Мінська
Невролог, епілептолог, рефлексотерапевт, нейрофізіолог
Викликати лікаря додому
Доктор проводить діагностику і лікування таких захворювань: порушення мозкового кровообігу, епілепсія, ураження ЦНС і периферичних нервів, грижі міжхребцевих дисків, остеохондроз, порушення вестибулярного апарату. В роботі використовує методи мануальної терапії та голкорефлексотерапії, масажні техніки.
Записатися на прийом15 онлайн записів
Київ вул. Щербаківського 45 А, 2 поверх м. Нивки
Кардіолог, невропатолог
Викликати лікаря додому
Лікар займається лікуванням хворих з постінфарктним станом, тромбоемболією легеневої артерії, гострими та хронічними порушеннями ритму, із серцевою недостатністю. Проводить лікування мігрені, біль у спині, неврозу, остеохондрозу, радикуліту.
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на виявленні, профілактиці та лікуванні неврологічних захворювань. Виконує паравертебральні і епідуральні блокади. Лікує неврити, неврози, головний біль, міжхребетні грижі, вегетосудинну дистонію, безсоння, панічні атаки, наслідки травм і інсультів.
Київ м. Вишневе, вул. Європейська, 30 А
Невролог, лікар неотложних станів